نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۲۱

اولین تصاویر انیمیشن جدید بتمن | اعلام تاریخ پخش

شبکه آمازون تاریخ پخش انیمیشن Batman: Caped Crusader را با انتشار اولین تصاویر رسمی آن تایید و اعلام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر انیمیشن جدید بتمن منتشر شده است. شبکه آمازون پرایم ویدیو اعلام کرد که تمامی ۱۰ قسمت فصل اول انیمیشن Batman: Caped Crusader در تاریخ ۱ آگست ۲۰۲۴ (۱۱ مرداد ۱۴۰۳) از این سرویس استریم پخش خواهد شد. همچنین اولین تصاویر این انیمیشن سریالی هم منتشر شده است که در آن شاهد بتمن، بروس وین، هارلی کویین، کلی‌فیس و جیمز گوردون هستیم که در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

بتمن در میان شعله‌های آتش در انیمیشن Batman: Caped Crusader

این انیمیشن سریالی به برداشت جدیدی از افسانه بتمن توصیف شده که دارای داستانی پیچیده، شخصیت‌هایی با جزئیات بالا و سکانس‌های اکشن متعدد و پر تنش توصیف شده است که همه در این اثر قرار داده شده‌اند. جی جی آبرامز از بد ربات، مت ریوز و بروس تیم به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در انیمیشن Batman: Caped Crusader حضور دارند که بروس تیم در نقش سازنده اصلی انیمیشن نیز نقش دارد.

تیم بیشتر برای خلق انیمیشن Batman: The Animated Series شناخته می‌شود که در بین سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵ پخش شد و از آن به‌عنوان یکی از بهترین اقتباس‌های ساخته شده از بتمن یاد می‌شود. انیمیشن Batman: Caped Crusader البته ارتباطی با فیلم‌ها و دنیای بتمن مت ریوز یا دنیای بتمن‌های بروس تیم ندارد و یک پروژه کاملا مستقل و جدید از شوالیه تاریکی است. این انیمیشن در ابتدا قرار بود از شبکه HBO Max پخش شود، اما در ادامه پخش آن به شبکه آمازون واگذار شد.

همچنین فیلم The Batman Part 2 به کارگردانی مت ریوز و با بازی رابرت پتینسون برای اکران در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۶ (۱۰ مهر ۱۴۰۵) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده