نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۰

زمان پخش سریال پنگوئن اعلام شد

رسانه ورایتی گزارش داد که سریال The Penguin، اسپین-آف فیلم The Batman در ماه سپتامبر ۲۰۲۴ پخش می‌شود.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که زمان پخش سریال The Penguin (پنگوئن)، اسپین-آف فیلم The Batman (بتمن) مشخص شده است. همان‌طور که رسانه Variety گزارش داد، این سریال با نقش‌آفرینی کالین فارل در ماه سپتامبر ۲۰۲۴ (شهریور/مهر ۱۴۰۳) از شبکه مکس تقدیم طرفدارها خواهد شد. شرکت برادران وارنر هنوز تاریخ دقیق پخش سریال پنگوئن را اعلام نکرده است و باید زمان بیشتری را برای رونمایی از آن منتظر بمانیم.

وقایع سریال پنگوئن یک هفته پس از حوادث فیلم بتمن اتفاق می‌افتد و ماجراهای آزوالد کابلپات را دنبال می‌کند. این سریال به‌جای اینکه پنگوئن را به‌عنوان سردسته تبهکاران تصویر کند، نحوه به قدرت رسیدن این کاراکتر در دنیای جنایتکاران گاتهام را نشان می‌دهد. کالین فارل، رنزی فلیز، کریستین میلیوتی، مایکل زیگن، مایکل کلی، شهره آغداشلو، دیردری اوکانل، کلنسی براون، جیمز مادیو، اسکات کوهن، فرانسوا چاوو و دیوید اچ. هولمز در این سریال بازی می‌کنند.

سریال The Penguin براساس کاراکتر پنگوئن ساخته می‌شود که توسط باب کین و بیل فینگر خلق شده است. لورن لیفرانک به‌عنوان نویسنده و شورانر این اسپین-آف فعالیت می‌کند و کریگ زوبل سکان هدایت سه قسمت ابتدایی آن را در دست داشت. شرکت Sixth and Idaho Productions متعلق به مت ریوز به موجب یک قرارداد کلی این سریال را با همکاری شرکت Dylan Clark Productions و بخش تلویزیونی شرکت برادران وارنر تولید می‌کند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده