نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۸ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۴۰

بتمن با بازی رابرت پتینسون احتمالا در سریال پنگوئن حضور دارد

طبق شایعه جدید منتشر شده، در سریال The Penguin با بازی کالین فارل می‌توانیم منتظر حضور بتمن با بازی رابرت پتینسون باشیم.

سریال The Penguin قرار است به‌زودی پخش شود، اما طبق شایعات منتشر شده، شخصیت بتمن ممکن است در این سریال حضور داشته باشد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، احتمال حضور شوالیه تاریکی در این سریال افزایش پیدا کرده است. جف اسنایدر در جریان پادکست اخیر The Hot Mic مدعی شد که بتمن با بازی رابرت پتینسون قرار است در سریال پنگوئن حضور داشته باشد. در حال حاضر مشخص نیست که بتمن چقدر قرار است در سریال The Penguin نقش داشته باشد، اما احتمال دارد تنها شاهد حضور این شخصیت در یک قسمت یا در یک صحنه کوتاه از آن باشیم.

کالین فارل در نقش پنگوئن در حال خندیدن در سریال The Penguin

سریال The Penguin بخشی از دنیای بتمن مت ریوز است که مت ریوز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی حضور خواهد داشت. وظیفه ساخت سریال پنگوئن بر عهده لورن لفرانک با سابقه کار روی سریال‌ Impulse و سریال Agents of SHIELD خواهد بود. این سریال قرار است در ۸ قسمت تولید و از شبکه مکس پخش شود. کریگ زوبل، کارگردان فیلم The Hunt و سریال Mare of Easttown کارگردانی ۳ قسمت اول سریال پنگوئن را بر عهده داشته است.

کالین فارل در نقش پنگوئن، کریستین میلیوتی در نقش سوفیا فالکون، کلنسی براون در نقش سالواتوره مارونی، رینزی فلیز، مایکل کلی، ددرا اوکانل، شهره آغداشلو، تئو روسی، مایکل زیگن، جیمز مادیو، اسکات کوئن، کارمن اجوگو، فرانسوا چاو، جرد آبراهامسون، دیوید اچ هلمز و کریگ واکر از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Penguin حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

سریال The Penguin در سپتامبر ۲۰۲۴ (شهریور یا مهر ۱۴۰۳) از شبکه مکس پخش خواهد شد، اما تاریخ پخش دقیق‌تری هنوز اعلام نشده است. همچنین فیلم The Batman Part 2 در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۶ (۱۰ مهر ۱۴۰۵) اکران می‌شود.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده