// چهار شنبه, ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

امروز در بخش معرفی بازی موبایل به سراغ یک بازی دو بعدی دیگر می‌رویم که شخصیت اصلی آن یک گربه دوست داشتنی است. برای آشنایی بیشتر با این بازی با زومجی همراه باشد.

علاقه‌مندان به بازی‌های پازل می‌دانند که این سبک از بازی‌های موبایل دنیای گسترده‌ای دارد و هر روز شاهد تولید و عرضه محصولات جدیدی در این سبک هستیم. بازی آیفون Ninja Meow Cat یکی از تولیدات جدید و جذاب از سبک بازی‌های پازل است و داستان گربه‌ای جنگجو را روایت می‌کند که به مناطقی جالب و هیجان‌انگیز سفر می‌کند و در مسیر خود با چالش‌های گوناگونی روبه‌رو می‌شود؛ همچنین در این سفرها دشمنان و اژدهایانی در مقابل او قرار می‌گیرند که باید به مبارزه با آنها بپردازد.

بازی موبایل Ninja Meow Cat

اولین نکته‌ای که درباره این بازی حائز اهمیت است این است که گوشی موبایل شما حتما باید متصل به اینترنت باشد. همچنین بهتر است برای تسلط بیشتر روی حرکت‌ها، از هر دو دست خود برای بازی استفاده کنید. گیم‌پلی بازی دو بعدی Ninja Meow Cat به این صورت است که شش سطح با چالش‌های متعدد و دشمنانی متفاوت در آن وجود دارد و شما با پایان رساندن هر سطح، می‌توانید وارد سطح بعدی شوید. همچنین برای مبارزه با دشمنان نیز می‌توانید از شمشیر یا گلوله‌های رنگی استفاده کنید؛ اما این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که فقط شمشیر شما همیشه همراه‌تان است و گلوله‌های شما تعداد محدودی دارند و باید در مسیر بازی با کشف جام‌های شیشه‌ای، تعداد آن‌ها را افزایش دهید. علاوه بر این در هر مرحله در مسیر شما، سکه‌ها و جعبه‌های جایزه‌ وجود دارد که باید سعی کنید آنها را از دست ندهید. زیرا شما می‌توانید با استفاده از آنها به بخش فروشگاهی بروید و آیتم‌های مورد نیاز خود را تهیه کنید یا ارتقا دهید. همچنین می‌توانید همزمان با بازی میزان جوایزی که کسب می‌کنید را ببینید و این موضوع به شما کمک می‌کند تا بدانید چه زمانی می‌توانید قدرت‌ها و مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

بازی موبایل Ninja Meow Cat

سعی کنید سکه‌های بیشتری جمع کنید تا بتوانید جان خود را افزایش دهید

مراحل این بازی ممکن است به نظر شما کمی طولانی باشند؛ علاوه بر این، باید این نکته را بدانید که شما در ابتدای بازی سه جان دارید که با هر بار از دست دادن جان خود می‌توانید دوباره به همان موقعیت (یا کمی عقب‌تر) بازگردید، اما زمانی که جان‌های شما به پایان برسد باید مرحله را از ابتدا شروع کنید. به همین دلیل احتمالا مجبور می‌شوید برای به پایان رساندن هر مرحله جان اضافی بخرید؛ پس حواس‌تان باشد در طول بازی سکه‌های بیشتری جمع کنید تا مجبور نباشید بارها یک مرحله را از اول بازی کنید. گرافیک بصری بازی موبایل Ninja Meow Cat ساده، دوبعدی و ۱۶ بیتی است و المان‌های رنگارنگ بسیاری دارد. موسیقی متن آن نیز مانند ظاهرش جذاب است و تِمی پرهیجان و پویا دارد. در ابتدا ممکن است تسلط شما روی بازی مخصوصا در حرکات پرشی پایین باشد اما به مرور زمان و آشنا شدن با روند بازی سرعت و مهارت شما بیشتر می‌شود و می‌توانید لذت بیشتری از بازی خود ببرید. اکنون می‌توانید این بازی را به صورت رایگان از اپ‌استور برای سیستم عامل IOS دریافت کنید.

دانلود بازی Ninja Meow Cat
منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده