نویسنده: علی گودرزی
// جمعه, ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

حضور صداپیشه گرالت بازی The Witcher در پروژه‌ای مرموز و جدید

داگ کاکل که او را با صداپیشگی گرالت در سه‌گانه‌ی ویچر می‌شناسیم، با نشر یک پست در صفحه‌ی اجتماعی خود از فعالیت روی پروژه‌ای جدید و نامشخص خبر داد.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، داگ کاکل (Doug Cockle) که او را با هنرنمایی در نقش گرالت از سه‌گانه‌ی ویچر می‌شناسیم، با نشر یک پست جدید در صفحه‌ی توییتر خود از مشارکت در خلق اثری جدید خبر داد.

داگ کاکل در لباس ضبط حرکات (پرفورمنس کپچر) برای متحرک‌سازی کاراکتر خود در یک پروژه تازه

کاکل با نشر این تصویر، چنین متنی را نوشت:

«لباس را پوشیده و آماده‌ام! برای اولین‌بار است که در جلسات پرفورمنس کپچر/Performance Capture (ضبط هم‌زمان حرکات بدن و صدا برای متحرک‌سازی و جان‌بخشی به‌کاراکترها در دنیای گیم/انیمیشن) حاضر می‌شوم.»

درحال حاضر هیچ اطلاعاتی از پروژه‌ی جدید کاکل وجود ندارد. با این اوصاف، هواداران و رسانه‌های ویدیوگیمی به‌دنبال معرفی شدن قسمت جدید از سری بازی‌های ویچر، حدس می‌زنند که کاکل در جلسه‌ی ضبط حرکات و صداپیشگی این بازی حاضر شده است. فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که چه زمانی به‌طور رسمی از این اثر مرمور پرده‌برداری خواهد شد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید کاکل دوباره در نقش گرالت در قسمت جدید از سری ویچر بازخواهد گشت یا نه؛ او در این تصویر نقشی تازه در یک اثر کاملا جدید را ایفا می‌کند؟ دیدگاه خود را برای زومجی بنویسید.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده