// دوشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱

فضای مورد نیاز Star Wars: Jedi Fallen Order روی ایکس باکس وان مشخص شد

باتوجه‌به صفحه خرید بازی Star Wars: Jedi Fallen Order در فروشگاه ایکس باکس، این بازی ۴۳ گیگابایت از فضای ایکس باکس وان را اشغال می‌کند.

امروزه، یکی از مواردی که کاربران حین نصب بازی به آن توجه می‌کنند، فضای مورد نیاز آن است. بعضی از بازی‌ها فضای مورد نیاز بسیار بالایی نیاز دارند که کار گیمر‌ها را برای خالی کردن فضای مورد نیاز سخت می‌کند. طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی فضای مورد نیاز Star Wars: Jedi Fallen Order روی ایکس باکس وان هم مشخص شده است که از حجمی متوسط دارد.

در صفحه خرید بازی در فروشگاه ایکس باکس نوشته شده است که Jedi Fallen Order تقریبا ۴۳ گیگابایت از فضای کنسول را به‌خود اختصاص می‌دهد. با اینکه هنوز فضای مورد نیاز بازی روی پلی استیشن 4 مشخص نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که روی این پلتفرم هم شاهد فضای مورد نیاز مشابهی باشیم. این در حالی است که به‌هنگام اعلام سیستم مورد نیاز بازی استار وارز: جیدای فالن اوردر، مشخص شده بود که این بازی روی کامپیوتر به ۵۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد.

Star Wars: Jedi Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر) برای کامپیوتر، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود. از دیگر اخبار حول این بازی هم می‌توان‌به تریلر اخیر بازی اشاره کرد که بیش‌ازپیش مخاطب را با داستان و شخصیت‌های بازی آشنا می‌کند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده