// شنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۰

ناشر GTA 6 اکثر کارمندان Private Division را اخراج کرد

شرکت تیک-تو اینتراکتیو بیشتر اعضای شرکت Private Division را از کار برکنار کرده است.

تیک-تو اینتراکتیو اخیرا به فهرست شرکت‌هایی اضافه شد که تعداد زیادی از کارمندان خود را اخراج کرده است. این شرکت ۵ درصد اعضای خود (نزدیک ۶۰۰ نفر) را برای کاهش هزینه‌ها برکنار کرد و چند پروژه هم لغو شدند. متاسفانه به‌نظر می‌رسد که یکی از شرکت‌های ناشر زیرمجموعه این شرکت با تعدیل نیروی زیادی رو‌به‌رو شده است.

گزارش‌های اخیر حاکی از تعطیلی دو استودیو Roll7، سازنده OlliOlli و Rollerdome و Intercept Games، سازنده Kerbal Space Program 2 پس از تغییرات تیک-تو بودند. رسانه بلومبرگ هم گزارش داد که Private Division تحت تاثیر این تعدیل قرار گرفته است و اکنون این گزارش توسط رسانه گیم اینداستری هم تایید شده است.

به‌نظر می‌رسد که بیشتر اعضای پرایوت دیویژن در دفاتر سیاتل، نیویورک، لاس وگاس و مونیخ اخراج شده‌اند. مشخص نیست که این تصمیم چه تاثیری بر برنامه‌های آینده این ناشر خواهد داشت.

شرکت Take-Two Interactive در بیانیه جدیدی اظهار داشت: «تیک-تو در تاریخ ۲۸ فروردین (۱۶ آوریل) و برای تعیین کارایی کسب‌وکار خود و افزایش حاشیه درآمد در حین تلاش برای سرمایه‌گذاری از برنامه کاهش هزینه رونمایی کرد. درنتیجه این شرکت در حال بهینه‌سازی تولیدات خود است و چندین پروژه در دست توسعه لغو شده‌اند. ساختار سازمانی شرکت هم ساده‌تر شده است که تعداد کارمندان را کاهش می‌دهد و نیاز به استخدام در آینده کمتر می‌شود. این شرکت جزئیات بیشتری از این برنامه ارائه نخواهد کرد.»

تصویر هنری بازی No Rest for the Wicked

در ادامه بیانیه آمده است: «در تاریخ ۳۰ فروردین (۱۸ آوریل)، پرایوت دیویژن بازی No Rest for the Wicked استودیو Moon را با موفقیت عرضه کرد. این ناشر همچنان برای Kerbal Space Program 2 به‌روزرسانی‌هایی ارائه خواهد کرد و قصد انتشار بازی Tales of the Shire: A Lord of the Rings Game استودیو Weta Workshop را هم در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ دارد.» علاوه‌براین شرکت پرایوت دیویژن در حال ساخت چندین بازی دیگر با همکاری استودیوهای خارجی مثل Bloober Team و Game Freak است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده