// شنبه, ۱۴ تیر ۹۹ ساعت ۱۵:۳۱

به‌تازگی میانگین نمرات بازی واقعیت مجازی Iron Man VR برای پلی‌استیشن VR منتشر شده و توانسته است بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدین کسب کند. 

در مارس ۲۰۱۹ بود که بازی Iron Man VR برای اولین‌بار معرفی شد. در جریان این بازی، بازیکنان می‌توانند هدایت مرد آهنی دوست داشتنی از سری کمیک‌های مارول را به‌دست بگیرند و مأموریت‌های مختلفی را کامل کنند. استودیو کمفلاژ (Camouflaj) قول داده بود که یک بازی سرگرم کننده واقعیت مجازی را برای پلی ‌استیشن VR توسعه دهد تا کاربران هم بتوانند یک بازی ارزشمند واقعیت مجازی را روی هدست سونی تجربه کنند. 

از نظر داستانی، Marvel's Iron Man VR روایت‌گر داستان تونی استارک است که باید با ظاهر مرد آهنی خود شخصی به نام گوست را ردیابی و دستگیر کند؛ یک هکر توانمند که به‌واسطه‌ی دانش خود به سلاح‌های قدیمی آیرون من دسترسی پیدا کرده است. همچنین بازی Iron Man VR دارای یک بخش شخصی‌سازی و ارتقا است تا بازیکنان بتوانند ظاهر قهرمان داستان را تغییر داده و قدرت او را افزایش دهند. 

دیروز میانگین نمرات بازی Iron Man VR منتشر شد و توانست عملکرد متوسطی را از خود به‌نمایش بگذارد. در جریان بررسی‌های مختلف، این بازی نمرات مثبت و متوسطی را از سوی منتقدین بازی‌های ویدیویی کسب کرده که در ادامه نگاهی به بعضی از آن‌ها خواهیم انداخت. 

Iron Man VR

  • سازنده: کمفلاژ
  • ناشر‌: سونی
  • پلتفرم: پلی‌استیشن VR
  • سبک: تیراندازی

مرد آهنی در حال نابودی دشمنان در Iron Man VR

اسکرین رنت: ۹۰ از ۱۰۰

Iron Man VR یکی از بهترین بازی‌هایی است که از نظر تکنیکی تابه‌امروز برای پلی‌استیشن VR ساخته شده است. همچنین این بازی خود دلیلی برای خرید پلی‌استیشن VR است و اگر این هدست را خریداری کرده‌اید، Iron Man VR اثری است که باید آن را در فهرست بازی‌های خود داشته باشید. 

پوش اسکوئر: ۸۰ از ۱۰۰

بازی Marvel's Iron Man VR به این بهانه ساخته شده تا شما را در نقش یک سرباز زره‌پوش اونجرز قرار دهد. جدا از تعدادی مشکلات فنی در بازی، Iron Man VR تجربه‌ی واقعیت مجازی خوبی است که شما را با مکانیسم‌ها و ویژگی‌های خود به‌صورت همه‌جانبه در جهان تونی استارک قرار می‌دهد. سیستم هدایتی بسیار خوب درکنار مبارزات درگیر کننده و چالش‌های فرعی، موردی است که شما را پس از تمام کردن داستان بازی سرگرم خواهد کرد. اگر منتظر ماندن پشت صفحات لودینگ برای شما آزار دهنده نیست، Iron Man VR یک تجربه واقعیت مجازی بسیار خوب خواهد بود.

گیم اینفورمر: ۷۵ از ۱۰۰

بازی Iron Man VR نبردهای هیجان‌انگیز و مکانیسم‌های پرواز بسیار خوبی را ارائه می‌دهد، اما هدایت بازیکن در محیط‌های بسیار بزرگ طاقت‌فرسا و خسته کننده است.

آی‌جی‌ان: ۷۰ از ۱۰۰

بازی Iron Man VR همانند بازی Marvel's Spider-Man نیست که به یک بازی پرفروش ابرقهرمانی برای پلی‌استیشن VR تبدیل شود. برخلاف انتظارات بالا از بازی، به‌واسطه‌ی نبردهای محیطی می‌توان از گیم‌پلی بازی Iron Man VR لذت برد. داستان تونی استارک، برای من جذاب نبود، اما می‌توانید لحظات سرگرم کننده‌ای را در بازی کسب کنید. همچنین پس از تمام کردن داستان، مواردی برای شما درنظر گرفته شده که اگر علاقه‌مند به پرواز کردن با آیرون من هستید، می‌توانید به‌واسطه‌ی آن‌ها تجربه‌ی خود را گسترش دهید.

گیمزرادار پلاس: ۶۵ از ۱۰۰

داشتن وسعتی به اندازه چهار الی پنج مرحله با چند ساعت گیم‌پلی می‌توانست یک تجربه ابرقهرمانی سرگرم کننده‌ای را ارائه دهد، اما گسترش بیش از اندازه بازی سبب شده تا نقاط قوت آن از بین برود. 

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده