آخرین خبرهای جمع آوری نمرات بازی‌ها

واکنش منتقدین و نمره های بازی Hitman 3

چندی پیش میانگین نمرات بازی Hitman 3 منتشر شد و شاهد عملکرد عالی سومین نسخه از سه‌گانه جدید هیتمن هستیم.

واکنش منتقدان به فیلم Wonder Woman 1984

فیلم واندر وومن ۱۹۸۴ (Wonder Woman 1984) با بازی گل گدوت قرار است در آینده‌ای نزدیک به نمایش در بیاید و همین حالا هم نمرات خوبی را از منتقدان گرفته است.

واکنش منتقدان به فیلم Wild Mountain Thyme

فیلم درام آویشن کوهستان وحشی (Wild Mountain Thyme) با بازی امیلی بلانت اخیرا در سینماهای ایالات متحده به نمایش درآمد اما نتوانست امتیازات خیلی خوبی را از منتقدان بگیرد.

واکنش منتقدان به فیلم The Midnight Sky

فیلم علمی تخیلی آسمان نیمه شب (The Midnight Sky) ساخته جورج کلونی اخیرا در سینماهای منتخب به نمایش درآمده اما نتوانسته امتیازات خیلی بالایی را از منتقدان بگیرد.

واکنش منتقدان به انیمیشن The Croods: A New Age

انیمیشن The Croods: A New Age، دنباله انیمیشن محبوب The Croods اخیرا اکران شده است و توانسته میانگین نمره متوسطی از منتقدان بگیرد.

واکنش منتقدان به فیلم Sound of Metal - صدای متال

فیلم صدای متال (Sound of Metal)، با بازی ریز احمد اخیرا در سینماهای ایالات متحده به نمایش درآمد و توانست نمرات خیلی خوبی را از منتقدان مطرح سرتاسر جهان بگیرد.

واکنش منتقدان به فیلم Ma Rainey’s Black Bottom

فیلم نمایش بلک باتم ما رینی (Ma Rainey’s Black Bottom)، آخرین اثر چادویک بوزمن مرحوم، در آینده‌ای نزدیک نمایش داده می‌شود و همین حالا هم نمرات خیلی خوبی گرفته است.

بررسی بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity از دید سایت‌های معتبر دنیا

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity به‌زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و میانگین نمرات آن خبر از یک تجربه قابل قبول را می‌دهد.

بررسی بازی Demon's Souls از دید سایت‌های معتبر دنیا

مدتی است که میانگین نمرات نسخه بازسازی شده Demon's Souls در دسترس قرار گرفته است و شاهد یک عملکرد فوق‌العاده از سوی آن هستیم.

بررسی بازی Sackboy: A Big Adventure از دید سایت‌های معتبر دنیا

بازی Sackboy: A Big Adventure مدتی پیش در دسترس کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار گرفت و نمرات بازی خبر از یک تجربه سرگرم کننده را می‌دهد.

واکنش منتقدان به فیلم Wolfwalkers - ولف واکرز

انیمیشن ولف واکرز (Wolfwalkers)، رقیب انیمیشن Soul (روح)، اخیرا در سینماهای ایالات متحده به نمایش درآمد و توانست نمرات خیلی خوبی را از منتقدان مطرح سرتاسر جهان کسب کند.

بررسی پلی استیشن 5 از دید سایت‌های معتبر دنیا

عصر امروز سایت‌های معتبر دنیا بررسی پلی استیشن 5 سونی را منتشر کردند و در این مطلب مروری بر این بررسی‌ها خواهیم داشت. همراه زومجی باشید.

بررسی بازی Bugsnax از دید سایت‌های معتبر دنیا

بازی Bugsnax در تاریخ ۲۲ آبان ماه در اختیار کاربران پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر قرار می‌گیرد  و میانگین امتیازات آن خبر از یک بازی قابل قبول مستقل را می‌دهد.

بررسی ایکس باکس سری ایکس از دید سایت‌های معتبر دنیا

با نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول ایکس باکس سری ایکس، سایت‌های معتبر دنیا اقدام به بررسی این کنسول کرده‌اند که در این مطلب نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

بررسی بازی Spider-Man: Miles Morales از دید سایت‌های معتبر دنیا

چندی پیش میانگین امتیازات بازی Spider-Man: Miles Morales در دسترس قرار گرفت و شاهد عملکرد خوب این بازی مورد انتظار هستیم.

واکنش منتقدان به فیلم His House - خانه او

فیلم ترسناک و دلهره‌آور خانه او (His House) اخیرا در سرویس استریم نتفلیکس به نمایش درآمد و توانست نمرات خیلی خوبی را از منتقدان مطرح سرتاسر جهان به‌دست بیاورد.

نگاهی به عوامل منفی تاثیرگذار روی اعتبار نمرات فیلم‌ها در راتن تومیتوز، متاکریتیک و IMDB

در نگاه رسانه‌های بزرگ دنیای سینما و تلویزیون، درصد رضایت از یک فیلم در راتن تومیتنوز همواره معتبرتر و قابل اعتناتر از میانگین امتیازات متاکریتیک است. ولی هر دو آن‌ها عیوب بسیار زیادی دارند.

واکنش منتقدان به فیلم Come Play - بیا بازی کن

فیلم درام، فانتزی و ترسناک بیا بازی کن (Come Play) اخیرا در سینماهای ایالات متحده به نمایش درآمده و میانگین نمره متوسطی را از منتقدان مطرح جهانی دریافت کرده است.

واکنش منتقدان به فیلم The Craft: Legacy - حیله: میراث

فیلم درام، فانتزی و ترسناک حیله: میراث (The Craft: Legacy) اخیرا در ایالات متحده به نمایش درآمد و میانگین نمره متوسطی را از منتقدان مطرح سرتاسر دنیا دریافت کرد.

واکنش منتقدان به فیلم Bad Hair - موی بد

فیلم موی بد (Bad Hair) بعد از نمایش در جشنواره ساندس و سینماها، در سرویس استریم هولو به نمایش درآمد و توانست امتیازات نسبتا خوبی را از منتقدان جهانی دریافت کند.

صفحه ۱ از ۱۹