// یکشنبه, ۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۸:۰۳

هیلی بنت، بازیگر فیلم The Girl on the Train، در حال مذاکره با نتفلیکس برای حضور در فیلم Hillbilly Elegy است.

ماه گذشته بود که در ابتدا اعلام شد ایمی آدامز، بازیگر سریال Sharp Objects (چیزهای تیز)، به‌عنوان اولین بازیگر به فیلم Hillbilly Elegy (مرثیه هیل‌بیلی) اضافه شده و پس از آن شبکه نت فلیکس از اضافه شدن گلن کلوز، بازیگر نامزد هفت جایزه اسکار و گابریل باسو، بازیگر فیلم Super 8 (سوپر ۸)،  به جمع بازیگران این فیلم خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری قرار است به جمع بازیگران این فیلم اضافه شود. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، هیلی بنت، بازیگر فیلم The Girl on the Train (دختری در قطار) و فیلم The Magnificent Seven (هفت دلاور)، در حال انجام مذاکره با شبکه نتفلیکس برای حضور در فیلم Hillbilly Elegy است. با این حال، منابع نزدیک می‌گویند که مذاکرات با بنت هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد و ممکن است به علت تداخل برنامه‌ی این بازیگر ۳۱ ساله با زمانبندی فیلمبرداری و تولید این پروژه، او نتواند در فیلم Hillbilly Elegy حضور داشته باشد.

بنت پیش از این در فیلم The Devil All the Time (همیشه شیطان) با شبکه Netflix همکاری کرده بود که مدتی پیش مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم به پایان رسیده است. فیلم Hillbilly Elegy اقتباسی از رمانی به‌نام Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis اثر جی‌دی ونس است که ران هاوارد، کارگردان برنده دو جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی این فیلم اقتباسی را بر عهده خواهد داشت. ونسا تیلور که برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Shape of Water (شکل آب) نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. ونس رمان Hillbilly را براساس خاطرات خود در طول دهه‌های مختلف زندگی‌اش نوشته که در آن به تجزیه و بررسی زندگی شخصی و وضعیت اجتماعی آمریکا پرداخته است. ونس که در طبقه کارگر رشد کرده و طعم فقر را نیز چشیده، در این رمان دوران کودکی و خانواده خود را بررسی کرده و به اعتیاد مادرش به مواد مخدر و چالش‌های اجتماعی و اقتصادی پرداخته است. مادربزرگ ونس بزرگ‌ترین حامی او بوده که باعث شد تا او تحصیل کند و از فقر و محدودیت‌های فرهنگی آن زمان خارج شود و فاصله بگیرد.

فیلمبرداری و تولید فیلم Hillbilly Elegy احتمالا از اواخر سال جاری میلادی برای انتشار در سال ۲۰۲۰ از نتفلیکس آغاز خواهد شد.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده