// پنجشنبه, ۱۶ آبان ۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

باتوجه‌به‌کدهای استخراج شده، احتمال می‌رود که استیم مشغول راه‌اندازی پلتفرم ابری ویژه‌ای است. 

سرویس‌های آنلاین و پلتفرم‌های تجربه‌ی ابری بازی‌های (استریمینگ) این روزها به‌یکی از اعضای جدانشدنی مدیوم‌های سرگرمی به‌خصوص صنعت بازی تبدیل شده‌اند. از سرویس‌های ارائه‌ی بازی شرکت مایکروسافت مثل ایکس‌باکس گیم‌پس و بکوارد گرفته تا پلتفرم‌های ابری مثل گوگل استیدیا، PS Now و X Cloud، بالا رفتن اهمیت اینترنت و سرویس‌های نام‌برده را در سروشکل دادن آینده‌ی گیمینگ، نمایان می‌کنند. حالا که گوگل، مایکروسافت و سونی از پلتفرم‌های ابری گیمینگ خود رونمایی کرده‌اند، انگار نوبت به ولو و استیم رسیده است!

استیم

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، بلاگ github یک‌سری کد را از پلتفرم استریم احتمالی استیم، استخراج کرده که این موضوع، بیشتر از قبل احتمال توسعه‌ی پلتفرم کلاد استریمینگ استیم را بالا می‌برد. اگر به‌‌این صفحه از بلاگ github بروید و دنبال کلمه‌ی Cloud بگردید، به‌نتایج بسیار جالبی خواهید رسید چون کدهای بسیار زیادی موجود هستند که به‌پلتفرم استریمینگ شرکت استیم، اشاره می‌کنند.

درحال حاضر تمامی این اطلاعات، مواردی هستند که از یک‌سری کد مختلف استنتاج شده‌اند و هیچ رسمیتی ندارند. باید صبر کنیم و ببینیم که در روزها و ماه‌های آتی، استیم با چه واکنشی سراغ این شایعه‌ی هیجان‌انگیز خواهد رفت.

منبع GamingBolt

کاراکتر باقی مانده