// شنبه, ۱۲ اسفند ۹۶ ساعت ۱۷:۳۲

برندگان جوایز تمشک طلایی 2018 معرفی شدند و انیمیشن The Emoji Movie جایزه بدترین فیلم سال را دریافت کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برندگان جوایز مراسم تمشک طلایی 2018 انتخاب و معرفی شدند. جایزه تمشک طلایی یا Golden Raspberry Awards یک مراسم هر ساله است که در واقع برخلاف مراسم جوایز اسکار که بهترین‌های سال را انتخاب می‌کند، بدترین‌های سینمای هالیوود در طول یک سال گذشته را انتخاب و معرفی می‌کند. انیمیشن The Emoji Movie (فیلم اموجی) که کمتر کسی تصورش را می‌کرد که پاتریک استوارت صداپیشگی شخصیت Poop را بر عهده بگیرد و در این انیمیشن حضور داشته باشد، جایزه بدترین فیلم را دریافت کرد و تام کروز نیز برای بازی در فیلم The Mummy (مومیایی) جایزه بدترین بازیگر نقش اول مرد را از مراسم تمشک طلایی 2018 دریافت کرده است.

انیمیشن The Emoji Movie با دریافت چهار جایزه، توانست بیشترین سهم را از مراسم امسال داشته باشد. با توجه به عملکرد بسیار ضعیف فیلم Justice League (لیگ عدالت) در نزد منتقدان، بسیاری انتظار داشتند که این فیلم ابرقهرمانی در نامزدها و حتی جوایز امسال تمشک طلایی حضور پر رنگی را داشته باشد و شاید بتوان این فیلم را غایب بزرگ مراسم امسال دانست. از نکات جالب این مراسم می‌توان به انتخاب مل گیبسون به‌عنوان بدترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم Daddy’s Home 2 (خونه بابا ۲) و انتخاب کیم بسینگر به‌عنوان بدترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم Fifty Shades Darker (پنجاه طیف تاریک‌تر) اشاره کرد. همچنین فیلم Baywatch (بی‌واچ) با بازی دواین جانسون، توانست جایزه تمشک طلایی از نظر کاربران وب‌سایت راتن تومیتوز را نیز دریافت کند.

فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) با وجود اینکه در ۹ رشته نامزد دریافت جایزه شده بود که بیشترین تعداد نامزدی در مراسم امسال بود، موفق شد هیچ جایزه‌ای را از مراسم تمشک طلایی 2018 دریافت نکند. مراسم تمشک طلایی هر ساله پیش از برگزاری مراسم اسکار برگزار می‌شود. مراسم اسکار 2018 به میزبانی جیمی کیمل در بامداد روز دوشنبه در تئاتر دالبی، هالیوود، شهر لس آنجلس برگزار می‌شود. شما در ادامه می‌توانید فهرست کامل برندگان جوایز تمشک طلایی 2018 را مشاهده کنید:

بدترین فیلم

انیمیشن The Emoji Movie

 

بدترین بازیگر نقش اول زن

تایلر پری برای فیلم Boo 2: A Madea Halloween

 

بدترین بازیگر نقش اول مرد

تام کروز برای فیلم The Mummy

 

بدترین بازیگر نقش مکمل مرد

مل گیبسون برای فیلم Daddy’s Home 2

 

بدترین بازیگر نقش مکمل زن

کیم بسینگر برای فیلم Fifty Shades Darker

 

بدترین زوج یا گروه بازیگری

هر دو ایموجی که در انیمیشن The Emoji Movie کنار یکدیگر بوده‌اند

 

بدترین بازسازی، کپی‌کاری یا دنباله

فیلم Fifty Shades Darker

 

بدترین کارگردان

آنتونی لئوندیس برای انیمیشن The Emoji Movie

 

بدترین فیلم‌نامه

انیمیشن The Emoji Movie

 

تمشک بهترین (بدترین فیلم) از نگاه کاربران وب‌سایت راتن تومیتوز

فیلم Baywatch

 

منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده