// جمعه, ۱۷ آذر ۹۶ ساعت ۱۵:۳۱

استیون دیلین، یکی ستارگان سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) در مصاحبه اخیر خود درباره روند فیلمبرداری این مجموعه و نامفهوم بودن و سختی‌های آن صحبت کرد.

تقریبا بیشتر طرفداران تلویزیونی سریال Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) را تماشا می‌کردند و تمام طول این هفت فصلی که از آن گذشت، تمامی اتفاقات و ریزترین جزئیاتی را که در تمام طول این مدت هفت ساله در وستروس رخ می‌داد دنبال می‌کردند. از طرف دیگر از آنجایی که روایت داستانی سریال اصلا ساده نیست و جزئیات و پیچیدگی‌های زیاد و البته خاص خودش را دارد، دنبال کردن این داستان و همچنین فهمیدن همه جزئیات آن کار راحتی نیست؛ خصوصا اگر یکی از بازیگران این مجموعه باشید و بر سر صحنه فیلمبرداری حضور داشته باشید.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، استیون دیلین که یکی از بازیگران ستاره این مجموعه تلویزیونی بوده و تا به امروز توانسته در چهار فصل سریال بازی تاج و تخت در نقش شخصیت استانیس براثین حضور داشته باشد، در مصاحبه جدیدی که داشت تمام سعی خود را کرد تا با طرفداران خود صادقانه صحبت کند و در این گفتگو اعتراف کرد زمانی که بر سر صحنه فیلمبرداری و مشغول هنرنمایی مقابل دوربین بوده، هیچ تصوری از اینکه در حال انجام چه کاری است و در نهایت قرار است چه شود نداشت. او اعلام کرد که در صحنه‌های فیلمبرداری و زمان‌هایی که گیج می‌شد و چیزی از آن صحنه را نمی‌فهمید، از هم‌بازی خود یعنی لیام کانینگهام که نقش سِر داوس سیورث در این مجموعه تلویزیونی را ایفا می‌کرد راهنمایی می‌خواست و اغلب اوقات هم به اعتماد و تکیه می‌کرد. 

Stephen Dillane

استیون دیلین در جدیدترین مصاحبه خود با The Times اینگونه درباره روند فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت گفت:

لیام کانینگهام خیلی به این سریال علاقه داشته و همیشه برای آن ذوق و شوق دارد و پرشورانه رفتار می‌کند. من در صحنه‌های فیلمبرداری به طور کل به لیام تکیه می‌کردم و کاملا به او اعتماد داشتم و این او بود که من را راهنمایی می‌کرد و دقیق به من می‌گفت که هر صحنه درباره چیست و تا حدودی چگونه باید کار خود را درست انجام دهم. من اصلا نمی‌دانستم و متوجه نمی‌شدم که در حال انجام چه کاری هستم و این وضعیت آزار دهنده تا زمانی که فیلمبرداری و پروژه آن فصل به اتمام برسد ادامه داشت ولی خب بعد از آن هم دیگر خیلی دیر شده بود. اتفاق بد و خرابی‌ای که نباید به وجود می‌آمد، متاسفانه به وجود آمده بود. من فکر می‌کرد که دیگر کسی من را باور نکرده و دیگر به من اعتماد نمی‌کنند به همین خاطر تا انتها دلسرد و ناامید بودم. فکر می‌کردم قلعه خود را روی پوچی و پایه‌های خراب بنا نهاده‌ام.

حال صرف نظر از اینکه خود استیون دیلین درباره نقش خود و نحوه بازی‌اش در قالب این شخصیت چه نظری دارد، نمی‌توان از این موضوع خیلی مهم چشم پوشی کرد که او چه نقش مهمی را در ساخت دنیای سریال بازی تاج و تخت ایفا کرده است. از طرف دیگر گفته می‌شود که این بازیگر هنوز هم کاملا متوجه داستان سریال نشده است. او در این مصاحبه اینگونه اذعان کرد:

من از همان زمانی که مجموعه را ترک کردم به سرعت به سراغ سریال رفتم تا آن را تماشا کرده و ببینم که آیا با تماشا کردن آن می‌توانم چیزی متوجه شوم و جزئیات دستگیرم شود؛ اما با این حال باز هم نتوانستم.

انتظار می‌رود که تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones تا بهار سال ۲۰۱۸ طول بکشد. در گزارش‌های مختلف گفته شده که هر قسمت این فصل قرار است به اندازه‌ی یک فیلم سینمایی طولانی باشد. پس اگرچه در این فصل ما شاهد قسمت‌های کمتری هستیم، اما به نظر نمی‌رسد که مدت زمان کلی این فصل با فصل‌های گذشته تفاوت آنچنان زیادی داشته باشد.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده