// یکشنبه, ۲۱ آبان ۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

لوکاس فیلم و والت دیزنی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم مورد انتظار جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) را منتشر کرده‌اند.

تنها یک ماه تا اکران فیلم Star Wars: The Last Jedi بیشتر زمان باقی نمانده است و لوکاس فیلم و والت دیزنی در حال گسترش تبلیغات این فیلم فوق العاده مورد انتظار تعطیلات سال نو امسال هستند. اواسط این ماه، لوکاس‌فیلم تریلر جدید کوتاهی از فیلم Star Wars: The Last Jedi را منتشر کرده بود. حال لوکاس‌فیلم تبلیغ تلویزیونی جدید و بسیار کوتاهی از این فیلم را منتشر کرده که حاوی تصاویر تازه‌ای از فیلم جدید دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) است. در این ویدیو که زمانش حدود ۱۵ ثانیه است، شاهد حضور فین هستیم که جمله معروف دنیای جنگ ستارگان می‌گوید و در ادامه تصاویر جدیدی از پو دامرون و تمرین ری با شمشیر نوری در سیاره Ahch-To، نمایش داده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تبلیغ تلویزیونی را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

طبق پیش‌بینی‌های اولیه که از پیش فروش بلیط‌های فیلم Star Wars: The Last Jedi به‌دست آمده، این فیلم در سه روز نخست اکران خود حدود ۲۱۵ میلیون دلار خواهد فروخت که پس از فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) که در سه روز نخست اکران خود ۲۴۷ میلیون دلار فروخت، به دومین شروع برتر در تاریخ سینماهای آمریکا تبدیل خواهد شد. در حال حاضر، فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) با فروش ۲۰۸ میلیون دلار در سه روز نخست اکرانش در سال ۲۰۱۵، دومین شروع برتر را در اختیار دارد. علاوه بر این، هفته گذشته، کمپانی والت دیزنی و لوکاس فیلم ساخت سه گانه جدید فیلم Star Wars به کارگردانی و نویسندگی رایان جانسون را رسما تایید و اعلام کردند.

دیزی ریدلی در نقش ری، مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر، بنیسیو دل تورو در نقش DJ، کری فیشر در نقش پرنسس لیا، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، دومهنل گیلسون در نقش ژنرال هاکس، گوئندولین کریستی در نقش کاپیتان فازما، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، آنتونی دنیلز در نقش C-3PO، لورا درن در نقش معاون آدمیرال امیلین هولدو و اندی سرکیس در نقش رهبر محفل - اسنوک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Last Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است.

منبع Gamespot
کاراکتر باقی مانده