// شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱

تماشا کنید: کمپانی سگا دو بازی جدید با محوریت سونیک معرفی کرد

کمپانی سگا در جریان نمایشگاه کامیک‌کان ۲۰۱۶ که هم اکنون در سن‌دیگو آمریکا در حال برگزاری است، دو بازی جدید بر اساس شخصیت سونیک معرفی کرد. به نظر می‌رسد سگا قصد دارد با این ۲ بازی، دوباره افتخار را برای این شخصیت دوست‌داشتنی برگرداند.

کمپانی سگا در خلال برگزاری نمایشگاه کامیک‌کان 2016 و به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی سونیک، خارپشت دوست‌داشتنی بازی‌های ویدیویی، به معرفی ۲ بازی با محوریت این شخصیت پرداخت تا به این صورت، حضور ۲۵ ساله سونیک را جشن بگیرد.

اولین بازی قرار است تا مراحل به‌یادماندنی بازی‌های سونیک در گذشته را به دنیای امروز بیاورد و بازی دوم هم که هنوز نامی برایش انتخاب نشده است قرار است تا بیانگر ماجراجویی جدید سونیک در برابر Eggman با تلیقی از عناصر قدیمی و جدید باشد.

بازی Sonic Mania یک پلتفرمر ۲بعدی است که شامل المان‌های گیم‌پلی و گرافیکی از بازی‌های کلاسیک این سری روی سگا جنسیس می‌شود. این بازی قرار است شامل مراحلی از بازی‌هایی زیر باشد:

  • Sonic The Hedgehog
  • Sonic The Hedgehog 2
  • Sonic The Hedgehog 3
  • Sonic CD
  • Sonic & Knuckles

علاقه‌مندانی که در مراسم مهمانی سونیک شرکت کنند شانس تجربه این بازی را خواهند داشت.

این بازی توسط شعبه آمریکا شرکت سگا و با همکاری استودیو پاگودا وِست ساخته خواهد شد. همچنین کریتسین وایت‌هِد و سیمون توملِی افرادی که مسئول ساخت پورت‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند این مجموعه بودند هم در ساخت این بازی کمک خواهند کرد. مسئول تیم سونیک یعنی تاکاشی لیزوکا اعلام کرد که در ماه‌های آینده خبرهای بیشتری از این بازی خواهیم شنید.

sonic mania

لیزوکا درباره بازی Sonic Mania گفت:

سونیک مانیا از عشق طرفداران به بازی‌های کلاسیک دوبعدی سونیک به وجود آمده است. این نوع از همکاری اولین بار است که برای سگا اتفاق می‌افتد و ما امیدواریم که همه از دیدن این بازی شگفت‌زده شوند. Sonic Mania یک پروژه پر از احساس برای کل تیم بوده و ما در ادامه سال اطلاعات بیشتری را با شما علاقه‌مندان به اشتراک خواهیم گذاشت.

Sonic Mania بهار سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر خواهد شد.

بازی دوم که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده یک بازی ماجرایی جدید از تیم سونیک خواهد بود که شامل نسخه‌های کلاسیک و مدرن سونیک تقریبا مانند آن‌چیزی که در بازی Sonic Generation دیدیم می‌شود. همانطور که گفتیم‌، هنوز نامی برای این بازی انتخاب نشده اما می‌دانیم که تعطیلات سال نوی ۲۰۱۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو NX منتشر خواهد شد.

جدا از دو بازی تازه‌معرفی شده توسط سگا، این‌ کمپانی دو خبر مهم دیگر را هم در جریان نمایشگاه کامیک‌کان اعلام کرد. خبر اول اینکه بازی موبایل Sonic Dash توانست از مرز ۲۰۰ میلیون دانلود عبور کند و به همین مناسبت یک رویداد ویژه به بازی اضافه شده که منطقه تپه‌ سبز و سونیکِ کلاسیک را به عنوان یک شخصیت قابل بازی به این بازی موبایلی اضافه می‌کند. این رویداد ویژه فقط یک هفته ادامه خواهد داشت اما بازیکنان می‌توانند پس از این یک هفته، این مرحله کلاسیک و البته کاراکتر سونیک را آزاد کنند. این رویداد برای پلتفرم‌های iOS، اندروید، آمازون و دستگاه‌های ویندوزفونی در دسترس خواهد بود.

خبر دوم هم اینکه فصل دوم سریال انیمیشنی Sonic Boom تایید شد و حاضرین در کامیک‌کان می‌توانند اطلاعات بیشتری از فصل دوم این سریال کسب کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Sonic Mania را مشاهده کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

منبع: Gamespot 


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده