// شنبه, ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

ساخته شدن یک بازی MMORPG جدید از دنیای مارول

استودیوی Dimensional Ink، سازنده‌ی DC Universe Online در حال ساخت یک بازی بزرگ در سبک MMORPG براساس دنیای مارول است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت EnaD Global 7 در جدیدترین گزارش مالی سه‌ماهه‌ی خود تایید کرده است که استودیوی Dimensional Ink Studios مستقر در آستین تگزاس، در حال ساخت یک بازی AAA و MMORPG براساس دنیای مارول است. گفتنی است که استودیوی دیمنشنال اینک سازنده‌ی بازی DC Universe Online است. وظیفه‌ی کارگردانی بازی مارولی جدید این استودیو نیز به جک اِمِت سپرده شده است که در ساخت بازی City of Heroes به‌عنوان طراح و کارگردان خلاق حضور داشت. امت همچنین در حال حاضر هدایت تیم توسعه‌ی DC Universe Online را برعهده دارد.

از بازی جدید براساس دنیای مارول اطلاعات بیشتری منتشر نشده است. بااین‌حال، EnaD Global 7 در گزارش مالی جدیدش، این بازی را در دسته‌ی پروژه‌های بلندمدت خود قرار داده است و به همین خاطر می‌توان حدس زد که بازی مذکور هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد. همچنین به‌نظر می‌رسد که حال‌و‌هوا و گیم‌پلی بازی مارولی Dimensional Ink می‌تواند به DC Universe Online این استودیو شباهت داشته باشد که آن هم یک بازی MMORPG و با محوریت ابرقهرمانان و کاراکترهای دنیای DC است.

سوپرمن در بازی DC Online Universe

البته ممکن است بازی استودیوی دیمنشنال اینک تنها اثر AAA چندنفره‌ای نباشد که براساس دنیای مارول در حال ساخت است. چندوقت پیش شایعه شده بود که سونی مشغول ساخت یک بازی مولتی‌پلیر براساس شخصیت‌های دنیای مارول است. درکل اما قرار است بازی‌های مارولی زیادی در ماه‎‌ها و سال‌های آینده به‌دست علاقه‌مندان برسد.

استودیوی اینسامنیاک گیمز در حال حاضر دارد دو بازی Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine را در دست ساخت دارد. از طرفی امی هنیگ، خالق مجموعه بازی محبوب آنچارتد در استودیوی Skydance New Media در حال توسعه‌ی یک بازی جدید تک‌نفره و داستان‌مح.ر براساس دنیای مارول است. تازه بازی نقش‌آفرینی نوبتی Marvel’s Midnight Suns را هم داریم که توسط استودیوی Firaxis Games ساخته می‌شود و ناشر آن 2K خواهد بود.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی ساخته شدن یک بازی مارولی MMORPG چیست؟ نظرات خود را در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده