نویسنده: افشین پیروزی
// یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

دور نیمه‌نهایی مسابقات جام رمضان بازی زولا برگزار شد

دور نیمه‌نهایی مسابقات جام رمضان بازی زولا برگزار و زمان برگزاری مسابقه فینال آن هم مشخص شد. با زومجی همراه باشید. 

دور نیمه نهایی مسابقات جام رمضان بازی زولا، روز ۲۳ خرداد ماه در محل هتل پارسیان انقلاب، با حضور اصحاب رسانه، استریمرها و چهره‌های گیمینگ ایران برگزار شد و نفرات برتر برای برگزاری مسابقه‌ی فینال مشخص شدند. بازی شوتر رایگان زولا، یکی از بازی‌های معروف و مطرح در ایران است که مسابقات رسمی آن، گیمرهای حرفه‌ای بسیاری را جذب خود کرده است. شرکت سورنا گیمز، ناشر و تولیدکننده بازی زولا در ایران و استودیو لوکوم گیمز، سازنده‌ی این بازی رایگان، در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری تورنومنتی آنلاین با جایزه‌ی یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون XS کردند. دور نیمه نهایی این جام، بر خلاف روال اولیه آن، به صورت حضوری و بین ۱۲ بازیکن برگزیده و موفق دوره، در محل هتل پارسیان انقلاب تهران برگزار شد.

مسابقات جام رمضان زولا

در این مسابقه که از ساعت ۱۵ شروع و تا ساعت ۱۹:۳۰ ادامه پیدا کرد، ۱۲ بازیکنی که از دور مقدماتی موفق به شکست حریفان‌شان شده بودند، به رقابت با یکدیگر پرداختند. مسابقه‌ی دور نیمه نهایی در دو مرحله انجام شد و که در نهایت ۶ بازیکن پس از رقابتی سخت و نفس‌گیر، به دور فینال راه پیدا کردند. در برنامه‌ریزی‌های اولیه قرار بر این بود تا مسابقات نیمه ‌‌نهایی و فینال در روز ۲۳ خرداد در محل هتل پارسیان انقلاب برگزار شود، با این حال وجود برخی مشکلات زیر ساختی در محل برگزاری، باعث شد تا حسن مهدی اصل، مدیریت شرکت سورنا گیمز پس از انجام دو دور اول مسابقه و مشخص شدن نفرات راه یافته به فینال، زمان و محل برگزاری مسابقه‌ی نهایی را تغییر دهد. این تصمیم به منظور احترام به بازیکنان و ایجاد فضایی مناسب‌تر با زیرساختی بدون مشکل و حرفه‌ای گرفته شد.

مسابقات جام رمضان زولا

مسابقه‌ی فینال جام رمضان بازی‌ زولا قرار است در تاریخ ۳۱ خرداد، در محل گیم‌نت حرفه‌ای ولکانو، واقع در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، ساعت ۱۱ الی ۱۳ برگزار شود.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده