// دوشنبه, ۱۰ آذر ۹۹ ساعت ۱۸:۴۰

نتفلیکس به‌تازگی اولین تصاویر رسمی فیلم The Adam Project را منتشر کرده است که ضمن تایید شروع فیلم‌برداری فیلم، در آن شاهد حضور رایان رینولدز هستیم.

پس از نزدیک به یک دهه، سرانجام مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Adam Project (پروژه آدام) از روز گذشته رسما آغاز شود و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی این فیلم ماجراجویی، سفر در زمان و مهیج منتشر شده است. در اولین تصیر رسمی فیلم The Adam Project شاهد حضور واکر اسکوبل در نقش آدام و رایان رینولدز در نقش نسخه بزرگسالی و آینده آدام هستیم که قرار است برای پیدا کردن پدرشان با یکدیگر همکاری کنند. نقش پدر آدام بر عهده مارک رافلو است. همچنین در تصویر دوم، شاهد یک تصویر از پشت صحنه فیلم هستیم که رینولدز درکنار شان لوی، کارگردان فیلم دیده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

رایان رینولدز و واکر اسکوبل در حال قدم زدن در جنگل در فیلم The Adam Project

رایان رینولدز و شان لوی در حال صحبت در پشت صحنه فیلم The Adam Project

در ابتدا پارامونت قرار بود فیلم The Adam Project را تولید کند که در آن زمان تام کروز قرار بود نقش آدام را بر عهده داشته باشد که این پروژه سال‌ها در بن بست قرار داشت. سرانجام نتفلیکس حق پخش و تولید فیلم را از پارامونت دریافت کرد و حالا با همکاری دوباره با رینولدز تولید فیلم را آغاز کرده است. نتفلیکس و رینولدز پیش از این در فیلم Six Underground به‌کارگردانی مایکل بی با یکدیگر همکاری کرده بودند و فیلم Red Notice به کارگردانی راوسون مارشال تربر، دیگر فیلمی است که نتفلیکس و رینولدز با یکدیگر اخیرا همکاری کرده‌اند که به‌تازگی فیلم‌برداری و تولید این فیلم اکشن کمدی به پایان رسیده است.

همچنین لوی و رینولدز پیش از این در فیلم Free Guy با یکدیگر همکاری کرده بودند. لوی نیز سابقه همکاری با نتفلیکس در سریال Stranger Things به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان را داشته است. رایان رینولدز، واکر اسکوبل، جنیفر گارنر، زوئی سالدانیا، مارک رافلو، کاترین کینر و الکس مالاری جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Adam Project حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.


منبع CBM

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده