// شنبه, ۸ آذر ۹۹ ساعت ۱۷:۲۵

الکس گارلند، کارگردان فیلم Ex Machina در مصاحبه جدید خود در مورد پروژه جدیدش صحبت کرده که یک فیلم ترسناک کم هزینه خواهد بود و اتفاقات آن در بریتانیا جریان خواهد داشت.

الکس گارلند طی این سال‌ها برای کارگردانی فیلم Ex Machina (اکس ماکینا) و فیلم Annihilation (نابودی) شناخته می‌شود و توانسته تحسین منتقدان و بینندگان را جلب کند. حالا پس از کارگردانی دو فیلم سینمایی، گارلند امسال سریال Devs (توسعه‌دهندگان) را تولید کرد که این مینی سریال امسال ازطریق برنامه FX on Hulu روی سرویس استریم هولو منتشر شد و توانست تحسین منتقدان و بینندگان را به همراه داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گارلند در حال ساخت یک فیلم سینمایی جدید است. گارلند در مصاحبه با امپایر تایید کرد که در حال ساخت یک فیلم ترسناک و با بودجه کم است که اتفاقات آن در بریتانیا جریان دارد.

گارلند در ادامه گفت که او وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این پروژه را بر عهده دارد و در حال حاضر به‌دنبال تأمین مالی پروژه است. گارلند ابراز امیدواری کرد که تولید این فیلم از بهار یا تابستان آینده آغاز شود که این موضوع بستگی به بازیگران آن نیز خواهد داشت. گارلند گفت: «من در حال نوشتن فیلمنامه یک فیلم ترسناک کم هزینه هستم. نمی‌دانم که چقدر این پروژه اکنون واقع‌بینانه است. در این مقطع خاص، همیشه احساس غیرواقعی در مورد یک فیلم دارم، اما به نحوی این موضوع جواب می‌دهد».

او در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک سریال جدید درباره اعتراضات و نافرمانی مدنی بود. بااین‌حال، اعتراضات اخیر در آمریکا و چند کشور دیگر باعث شد تا او متوجه شود که دیگر نیازی به ساخت چنین سریالی نیست و درنهایت باعث تغییر در برنامه‌های آینده او شده است. او در ادامه گفت: «به این فکر کردم که حالا هرچی می‌خواهم بنویسم دیگر بی‌معنا شده است و به شکلی مثبت و عجیب در مورد آن خوشحال بودم». در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم جدید الکس گارلند در دسترس نیست.


منبع Darkhorizons

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده