// شنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶

رابرت دنیرو، آل پاچینو، آدام درایور و جرد لتو به فیلم گوچی به کارگردانی ریدلی اسکات اضافه شدند

به‌تازگی حضور بازیگران بیشتری در فیلم گوچی به کارگردانی ریدلی اسکات و با بازی لیدی گاگا تایید شده که در بین آن‌ها شاهد نام‌های بزرگ و شناخته شده‌ای هستیم.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Gucci (گوچی) قرار است پروژه بعدی ریدلی اسکات، کارگردان آثاری چون فیلم Alien (بیگانه) و فیلم Gladiator (گلادیاتور)، باشد که به‌‌تازگی بازیگران و ستارگان متعددی به این فیلم مورد انتظار اضافه شده‌اند. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، این فیلم قرار است داستان به قتل رسیدن مائوریزیو گوچی را نمایش دهد و رابرت دنیرو، آل پاچینو، آدام درایور، جرد لتو، جک هیوستون و ریو کارنی، از جمله بازیگرانی هستند که به فیلم جدید اسکات اضافه شده‌اند، اما اطلاعاتی از نقش این بازیگران در دسترس نیست. پیش از این حضور لیدی گاگا، بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار برای بازی در فیلم A Star is Born (ستاره ای متولد شده است)، در فیلم گوچی تایید شده بود که قرار است نقش پاتریزیا رجیانی را در این فیلم بازی کند. 

رابرت دنیرو، آل پاچینو، آدام درایور و جرد لتو

پاتریزیا رجیانی در سال ۱۹۹۵ در دادگاه برای استخدام و دستور قتل همسر سابقش محکوم شد. فیلم Gucci قرار است داستان خانواده گوچی و اتفاقاتی که در پشت پرده جریان داشت، را نمایش دهد. اسکات در حال حاضر وظیفه کارگردانی فیلم The Last Duel (آخرین دوئل) را بر عهده دارد که مراحل فیلم‌برداری و تولید آن به علت شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا متوقف است و گفته می‌شود که از هفته جاری، تولید این فیلم مورد انتظار که اکران آن تا سال آینده عقب افتاده، از سر گرفته خواهد شد. این در حالی است که آدام درایور در فیلم The Last Duel با اسکات در حال همکاری است و فیلم گوچی دومین همکاری مشترک آن‌ها خواهد بود.

همچنین دنیرو و پاچینو سال گذشته در فیلم The Irishman (مرد ایرلندی) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی با یکدیگر هم‌بازی بودند و اکنون قرار است در فیلم جدید اسکات دوباره با یکدیگر هم‌بازی شوند. بدین ترتیب به‌نظر می‌رسد که هنوز راه زیادی تا شروع تولید فیلم Gucci باقی مانده باشد و این فیلم که هنوز نام رسمی آن اعلام نشده، هنوز دارای تاریخ اکرانی نیز نیست. همچنین روبرتو بنتیونیا وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم گوچی براساس رمانی به‌نام The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed اثر سارا فوردن را بر عهده دارد.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده