نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲

برنامه ریزی مارول استودیو برای حضور شخصیت نوا در دنیای سینمایی مارول

جیمز گان تایید کرد که شخصیت ریچارد رایدر، ملقب به نوا، ممکن است به‌زودی در دنیای سینمایی مارول معرفی شود.

در سال ۲۰۱۴، جیمز گان، کارگردان دو قسمت فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) در یک مصاحبه گفته بود که نمی‌خواهد شخصیت ریچارد رایدر، ملقب به نوا، را به فیلم بعدی این مجموعه اضافه کند. گان در ادامه در مورد دلیل مخالفت خود با حضور این شخصیت گفت که او در نظر دارد تنها روی یک شخصیت انسانی (پیتر کوئیل، ملقب به استار لرد) در این فیلم تمرکز کند. حال به نظر می‌رسد که نظر گان تغییر کرده و ممکن است شاهد حضور این شخصیت محبوب در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشیم.

در جریان یک پرسش و پاسخ در فیسبوک، یکی از طرفداران سوالی در مورد احتمال حضور شخصیت ریچارد رایدر، در آینده‌ای نزدیک در دنیای سینمایی مارول، پرسید و پاسخ جیمز گان به سوال این فرد مثبت بود. او همچنین در ادامه اشاره‌ای نیز به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان نسخه ۳) کرد و گفت که این فیلم باعث گسترش دنیای کیهانی مارول خواهد شد. گان گفت:

بله، قطعا نظر من مثبت است. ممکن است ما از شخصیت نوا (Nova) در فیلم بعدی استفاده کنیم. ما قصد داریم که شخصیت‌های جدیدی را معرفی و زمینه را برای حضور این شخصیت‌ها ایجاد کنیم. آخرین نسخه فیلم Guardians of the Galaxy با این شخصیت‌ها، قرار است این فضا و زمینه را ایجاد کند.

Nova Corps

پیش از این، می‌دانستیم که قرار است شاهد حضور شخصیت آدام وارلاک (Adam Warlock) در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 باشیم و حال به نظر می‌رسد که در این فیلم قرار است شاهد معرفی شخصیت نوا نسخه ریچارد رایدر نیز باشیم. پیش از این، ما با گروه نیروهای نوا (Nova Corps) در فیلم Guardians of the Galaxy آشنا شده بودیم. با وجود این، بسیاری از طرفداران انتظار دارند که فیلم Nova بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد. با این حال، هنوز تاریخی برای اکران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که این فیلم در سال ۲۰۲۰ اکران شود. 


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده