آخرین خبرهای بازی Black Mirror

پیوستن آرون پال، کیت مارا و چند بازیگر دیگر به فصل ششم سریال Black Mirror

نتفلیکس به‌تازگی اولین بازیگران فصل ششم سریال Black Mirror را استخدام کرده است که در آن نام‌هایی چون آرون پال و کیت مارا دیده می‌شود.

ساخت فصل ششم سریال Black Mirror توسط نتفلیکس

نتفلیکس به‌صورت رسمی به ساخت فصل ششم سریال Black Mirror چراغ سبز نشان داده و مراحل انتخاب بازیگران فصل جدید این سریال آغاز شده است.

نقد سریال Black Mirror؛ قسمت دوم، فصل پنجم

اپیزود دوم فصل پنجم Black Mirror مرتکب یکی از بزرگ‌ترین گناهان این سریال می‌شود: یک پیام شعاری یک ساعته درباره‌ی بدی‌های عصرِ تکنولوژی. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Black Mirror؛ قسمت سوم، فصل پنجم

سومین و آخرین اپیزود فصل پنجم Black Mirror، مهم‌ترین دستاورد این فصل را تکمیل می‌کند: بدترین فصل تاریخ این سریال تا این لحظه. همراه نقد زومجی باشید.

۲۰ سریال محبوب هالیوود در دهه گذشته از نگاه بیش از ۳۵۰۰ نفر فعال صنعت تلویزیون

۳۵۰۰ نفر از افرادی که در صنعت تلویزیون مشغول هستند، در یک نظرسنجی شرکت کرده و ۲۰ سریال محبوب یک دهه گذشته هالیوود را انتخاب و معرفی کرده‌اند.

خالق سریال Black Mirror یک مستندنما بر اساس سال ۲۰۲۰ می‌سازد

چارلی بروکر، خالق و شورانر سریال محبوب Black Mirror قصد دارد یک فیلم مستندنما براساس سال ۲۰۲۰ میلادی و اتفاقات آن برای شبکه نتفلیکس بسازد.

فیلم Black Mirror: Bandersnatch با انتشار تریلری رسما تایید شد؛ انتشار فردا

شبکه نتفلیکس با انتشار تریلری رسما فیلم Black Mirror: Bandersnatch را تایید و اعلام کرد که این فیلم فردا منتشر خواهد شد.

فیلم Black Mirror: Bandersnatch پنج پایان‌بندی و بی‌نهایت احتمالات دارد

فیلم Black Mirror: Bandersnatch سرویس استریم نتفلیکس دارای پنج‌ پایان‌بندی متفاوت است و حق انتخاب بیشماری در اختیار بینندگان قرار می‌دهد.

نقد فیلم Black Mirror: Bandersnatch

نت‌فلیکس با فیلم Black Mirror: Bandersnatch که فرم تازه‌ای از داستان‌گویی تعاملی را معرفی می‌کند، به کمک درگیر کردن انتخاب‌های مخاطب در قصه، او را گام به گام با شخصیت اصلی‌اش، به مرز جنون می‌رساند.

فصل پنجم سریال Black Mirror همچنان منتشر خواهد شد

طبق اطلاعات منتشر شده و برخلاف تصور عموم، فصل پنجم سریال Black Mirror در آینده قرار است منتشر شود.

چرا فیلم Black Mirror: Bandersnatch در اجرای هدف جذابش شکست می‌خورد؟

بزرگ‌ترین مشکلات فیلم تعاملی Black Mirror: Bandersnatch که جلوی آن را از رسیدن به استانداردهای سرگرمی‌های تعاملی و بدل شدن به یکی از بهترین‌های «آینه سیاه» گرفته چه چیزهایی هستند؟ همراه زومجی باشید.

حضور بازیگران فیلم Captain America: Civil War در فصل جدید Black Mirror

یحیی عبدل متین دوم و آنتونی مکی، بازیگران فیلم Captain America: Civil War، به لیست بازیگران فصل پنجم سریال Black Mirror اضافه شدند.

رویارویی یحیی عبدل متین دوم و آنتونی مکی در اولین تصویر فصل پنجم سریال Black Mirror

اولین تصویر فصل پنجم سریال Black Mirror منتشر شده که در آن شاهد حضور یحیی عبدل متین دوم و آنتونی مکی هستیم.

نقد سریال Black Mirror؛ قسمت اول، فصل پنجم

فصل پنجم Black Mirror با اپیزودی آغاز می‌شود که چیزی بیش از تلاشی شکست‌خورده برای تکرار موفقیت‌های گذشته نیست. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Black Mirror؛ قسمت ششم، فصل چهارم

اپیزود نهایی فصل چهارم Black Mirror نگاهی به میراث خود سریال است و از زاویه‌ی متفاوتی به سوالات قدیمی طرفداران می‌پردازد: هدف این سریال چیست و چرا ما آن را تماشا می‌کنیم؟

فیلم The Shape of Water در انجمن تهیه کنندگان، جایزه بهترین اثر را گرفت

فیلم شکل آب (The Shape of Water)، ساخته گیرمو دل تورو، توانست در مراسم انجمن تهیه کنندگان آمریکا، جایزه بهترین اثر را نصیب خود دل تورو و جی مایلز دیل کند.

سریال Black Mirror برای فصل پنجم تمدید شد

شبکه نتفلیکس به‌تازگی سریال آینه سیاه (Black Mirror) را برای فصل پنجم تمدید کرد. این سریال یک مجموعه آنتولوژی بوده و هر قسمت آن روایت یک داستان درباره تکنولوژی است.

نتفلیکس می‌خواهد اپیزودی تعاملی از سریال Black Mirror پخش کند

نتفلیکس هنوز تاریخ پخش فصل پنجم سریال Black Mirror (آینه سیاه) را اعلام نکرده است، اما گویا باید منتظر پخش این سریال در اواخر سال جاری باشیم.

بازی رومیزی سریال Black Mirror با نام Nosedive معرفی شد

بازی رومیزی Nosedive که برپایه سریال Black Mirror در کمپانی اسمودی ساخته شده است به کاربران اجازه می‌دهد که به دوستان خود امتیاز دهند.

اطلاعات جدیدی از قسمت سینمایی سریال Black Mirror منتشر شد

به‌تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی از خلاصه داستان و بازیگران قسمت سینمایی سریال Black Mirror (آینه سیاه) فاش شده است.

صفحه ۱ از ۳