// سه شنبه, ۲۹ مرداد ۹۸ ساعت ۰۰:۰۱

استودیو گیرباکس اطلاعات جدیدی را از محتوای بعد از پایان بازی Borderlands 3 منتشر کرد. با زومجی همراه باشید.

استودیو گیرباکس در طول مراسم افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹، درباره بازی Borderlands 3 صحبت کردند. براساس آخرین اخبار بازی منتشر شده، بازیکنان زیادی نسبت به زمانی‌که بازی به پایان می‌رسد کنجکاو بودند. استودیو گیرباکس اعلام کرد حالتی در بازی به نام Proving Grounds وجود دارد که بازیکنان بعد از اتمام بازی Borderlands 3 وارد سیاره‌های جدیدی می‌شوند. در سیاره‌های جدید چالش‌ها و آیتم‌های مخفی وجود خواهد داشت که بازیکنان با گشت‌و‌گذار در آن‌ها، می‌توانند این مراحل را انجام دهند.

حالت Proving Grounds شبیه به مجموعه‌هایی مسابقه محور است که دارای مأموریت‌های اختیاری است. بازیکنان باید در این مسابقات شرکت کنند و با پیروزی در آن‌ها و کسب امتیاز، لوت‌ باکس‌های ویژه‌ای دریافت خواهند کرد. طبق گفته سازندگان، تعداد ۶ چالش در حالت Proving Grounds در دسترس قرار خواهد گرفت. این استودیو در ادامه اعلام کرد بخش Circle of Slaughter در بازی Borderlands 3 برخواهد گشت. همچنین، سازندگان این وعده را دادند که در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتر از آیتم‌های قابل بازی بعد از اتمام بازی منتشر خواهند کرد. بازی Borderlands 3 در روز ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی منتشر خواهد شد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع Destructoid

کاراکتر باقی مانده