// چهار شنبه, ۱۴ فروردین ۹۸ ساعت ۱۸:۳۵

استودیو گیرباکس اعلام کرده است که بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

چندی پیش بود که بازی Borderlands 3 به‌صورت رسمی معرفی شد تا هواداران این مجموعه، بتوانند اطلاعات جدیدی را از این بازی کسب کنند. بااین‌حال کاربران منتظر تاریخ انتشار بازی Borderlands 3 بودند. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، استودیو گیرباکس (Gearbox Software)، سازنده بازی بوردرلندز 3، تاریخ انتشار این بازی را اعلام کرد.

بازی ‌Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه (۱۳ سپتامبر) در دسترس کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار خواهد گرفت. همچنین استودیو اپیک گیمز تریلر جدیدی را هم منتشر کرد که کاراکترهای بازی را به‌نمایش می‌گذارد. بازیکنان درجریان بازی بوردرلندز ۳ می‌توانند هدایت کاراکترهای Moze the Gunner ،Amara the Siren ،FL4K the Beastmaster و Zane the Operative را به‌دست بگیرند.

Moze کاراکتری است که می‌تواند یک ربات را احضار کند تا سایر بازیکنان از آن استفاده کنند. این‌درحالی است‌که Amara قابلیت احضار بازوهای خاصی را دارد که می‌تواند ازطریق آن‌ها دشمنان را نابود کند. همانطور که از اسم کلاس کاراکتر FL4K پیدا است، او می‌تواند از هیولای خود برای نابودی دشمنان استفاده کند. در انتها کاراکتر Zane قرار دارد که استاد پرت کردن حواس دشمنان، آسیب‌رساندن به‌دشمنان و فرار کردن از مبارزات سهمگین است.

نام کاراکترهای منفی Borderlands 3 هم Calypso Twins است‌که قصد دارند باهمکاری گروه‌های راهزنی بازی، هدایت آلتیمیت پاور کهکشان را به‌دست بیاورند. برخلاف سایر نسخه‌های بازی که بازیکنان درمحیط‌های مختلف پاندورا درحال سفر کردن بودند، در بازی Borderlands 3 می‌توانید وارد جهان‌های کاملا جدید بشوید. گیرباکس قول داده است که هر جهان دشمنان و طراحی‌های مخصوص به خودش را داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های بوردرلندز 3، سیستم همگام‌سازی سطح بازیکنان است؛ ازاین‌رو بازیکنانی که دارای سطح‌های مختلف هستند، با مقیاسی مناسب می‌توانند درکنار یکدیگر بازی را تجربه کنند. همچنین مهم نیست که درحالت لوکال (اسپلیت اسکرین) یا آنلاین حالت مشارکتی را تجربه می‌کنید یا خیر؛ سیستم همگام سازی سطح برای تمامی حالت‌ها درنظر گرفته می‌شود. بازیکنان در این نسخه می‌توانند هدایت ماشین‌هایی را به‌دست بگیرند که دارای سلاح‌های مختلفی هستند و طیف وسیع‌تری از مبارزات را شاهد خواهیم بود.

در ادامه بازیکنان می‌توانند از اینجا تریلر منتشر شده را مشاهده کنند. همچنین نسخه کامپیوتر در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار داده شده است.

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده