// سه شنبه, ۲۹ اسفند ۹۶ ساعت ۲۳:۲۸

بازی کلاسیک و پلتفرمر Flashback قرار است به‌زودی با ظاهری مدرن برای نینتندو سوییچ منتشر شود. 

Flashback یک بازی پلتفرمر قدیمی محصول سال ۱۹۹۲ و ساخته استودیو دِلفین است. این بازی در آن زمان طرفداران زیاد و کیفیت بالایی داشت و پس از انتشار اولیه روی کنسول آمیگا، به مرور زمان برای چند پلتفرم دیگر هم منتشر شد. حال به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد انتشار این بازی روی کنسول SNES نینتندو، قرار است یک نسخه از بازی برای نینتندو سوییچ منتشر شود. 

نسخه سوییچ بازی توسط پل کایست، یکی از توسعه‌دهندگان نسخه اصلی بازی، در دست ساخت است. البته وی برای ساخت این بازی با کمپانی مایکرویدز همکاری می‌کند که پیش از این بازی Gear.Club Unlimited را روی سوییچ منتشر کرده است. سازندگان همچنین در کنار نسخه معمولی، یک نسخه کالکتور ۲۵ سالگی هم برای این بازی در نظر گرفته‌اند. نسخه Flashback 25th Anniversary Collector شامل خود بازی، یک قاب فلزی به شکل کارتریج، راهنمای ۲۴ صفحه‌ای بازی، یک کارت فلزی و یک نسخه دیجیتالی از موسیقی‌های ریمستر‌شده بازی خواهد بود. البته این نسخه کالکتور فعلا فقط برای اروپا و استرالیا تایید شده است. 

بازی Flashback

همچنین نسخه سوییچ بازی به کاربران اجازه خواهد داد تا بین حالت‌های کلاسیک و مدرن یکی را انتخاب کنند. در حالت مدرن، شاهد گرافیک بهتری در بازی خواهیم بود که به لطف استفاده از افکت‌های گرافیکی جدید حاصل شده است. به‌علاوه موسیقی و صداگذاری‌های بازی هم بهبود پیدا کرده‌اند و از نظر گیم‌پلی هم یک بخش تمرینی اختیاری و قابلیت برگرداندن زمان به عقب به بازی اضافه شده‌اند. 

بازی Flashback در تاریخ ۱۷ خرداد برای سوییچ منتشر خواهد شد. 

منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده