// پنجشنبه, ۱۹ بهمن ۹۶ ساعت ۱۳:۲۹

اخیرا تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شده که به یک اتفاق احتمالا مهم اشاره می‌کند.

ادامه این مطلب ممکن است بخش مهمی از داستان فصل هشتم سریال Game of Thrones را برای شما فاش کند.

مدتی پیش اولین تصاویر از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در مانی‌گلس کشور ایرلند شمالی منتشر شد که به نظر می‌رسد که قرار است در فصل هشتم این سریال شاهد یک جنگ بسیار بزرگ در وینترفل باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل هشتم این سریال منتشر شده است. طبق این تصاویر، به نظر می‌رسد که جان اسنو با بازی کیت هرینگتون، قرار است در فصل هشتم سریال Game of Thrones به کینگز لندینگ بازگردد. طبق تصاویری که اخیرا وب‌سایت کرواسیایی 24Sata منتشر کرده، اخیرا بخشی از فیلمبرداری فصل هشتم این سریال در شهر دوبروونیک در کشور کرواسی در حال انجام است و اخیرا تصاویری نیز از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید آن منتشر شده است.

در این تصاویر، شخصیت جان اسنو در یک قلعه که احتمالا کینگز لندینگ است، دیده می‌شود. او در حال قدم زدن در این قلعه است و در کنار او یک شخصیت مرموز نیز حضور دارد. این شخصیت مرموز به نظر می‌رسد که لباس گروه نایت واچ را بر تن دارد، اما ظاهر او شباهتی به شخصیت ادیسون تالیت با بازی بن کرمپتون، یا هر شخصیت دیگری که پیش از این او را در سریال Game of Thrones مشاهده کرده بودیم، ندارد. با این حال، با توجه به معماری این قلعه به نظر می‌رسد که جان اسنو قرار است در فصل هشتم سریال Game of Thrones به کینگز لندینگ بازگردد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

Game of Thrones Season 8 BTS

Game of Thrones Season 8 BTS

Game of Thrones Season 8 BTS

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این صحنه در دسترس نیست. آیا جان اسنو هنوز از خیانت سرسی لنیستر با بازی لینا هیدی، خبر ندارد؟ برای یافتن پاسخ این سوال و دیگر سوال‌هایی که احتمالا در مورد این صحنه مطرح خواهد شد حداقل باید تا شروع فصل هشتم سریال Game of Thrones صبر کنیم. فصل هشتم سریال Game of Thrones که در واقع فصل پایانی سریال است، در ۶ قسمت تولید و منتشر خواهد شد. ماه گذشته، شبکه HBO رسما اعلام کرد که فصل هشتم این سریال قرار است در طول سال ۲۰۱۹ از این شبکه به‌روی آنتن برود. علاوه بر این، شبکه HBO تایید کرده است که دیوید بنیاف، دی.بی. وایس، دیوید ناتر و میگل ساپوچنیک، کارگردانی ۶ قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones را بر عهده خواهند داشت که هر شخص (بنیاف و وایس به‌صورت مشترک) دو قسمت فصل هشتم این سریال را کارگردانی خواهند کرد.

منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده