// شنبه, ۱۲ آبان ۹۷ ساعت ۱۳:۲۰

استودیو بانجی اعلام کرد که کاربران کامپیوتر به صورت رایگان می‌توانند تا دو هفته به تجربه بازی Destiny 2 بپردازند.

استودیو بانجی پیش از نطق اصلی کمپانی بلیزارد در رویداد Blizzcon 2018 اعلام کرد که نسخه کامپیوتر بازی Destiny 2 تا تاریخ ۲۷ آبان (۱۸ نوامبر) برای همه رایگان خواهد بود و بازیکنان می‌توانند از طریق سرویس Battle.net به تجربه آن بپردازند.

کمپانی اکتیویژن و استودیو بانجی اعلام کرده‌اند که در حال حاضر نسخه پایه بازی Destiny 2 به رایگان در دسترس کاربران کامپیوتر است. تمام کسانی که تا‌به‌حال نسخه کامپیوتر بازی دستینی ۲ را تهیه نکرده‌اند، در طول دو هفته ابتدایی ماه نوامبر فرصت تجربه بازی از طریق سرویس بتل نت را خواهند داشت. بازی Destiny 2 در بازه زمانی ۱۱ تا ۲۷ آبان (۲ تا ۱۸ نوامبر) به صورت رایگان برای دانلود در دسترس است. برای دریافت نسخه رایگان بازی Destiny 2 در حساب‌های بتل نت جدیدی که پس از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه ۱۱ آبان ساخته شده است، باید سیستم Blizzard SMS Protect را فعال کنید. نسخه کامپیوتر بازی Destiny 2 از طریق صفحه هدیه‌ها در بتل نت قابل فعال‌سازی است.

Destiny 2

نسخه رایگان بازی Destiny 2 شامل بسته الحاقی Forsaken نمی‌شود، با این حال بسته‌های الحاقی Curse of Osiris و Warmind پس از خریداری بسته Forsaken به رایگان در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. در ماه سپتامبر بازی Destiny 2 به صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار گرفت. این بازی تیراندازی به لطف انتشار بسته الحاقی Forsaken و قرار گرفتن در میان بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس، به پردانلودترین بازی ماه سپتامبر بدل شد و بازی Marvel’s Spider-Man را از نظر تعداد دانلود شکست داد.

بازی Destiny 2 در حال حاضر در پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است. این بازی به واسطه آیتم‌های بی‌شمار شخصی‌سازی و تنوع در توانایی هر نژاد، محیط‌های متنوع بازی که به ندرت تکراری می‌شوند، موسیقی بی‌نظیر و البته حالت‌های چندنفره جدید، جذاب و متعادل در بررسی زومجی نمره ۸ را دریافت کرد که خلاصه‌ای از آن به شرح زیر است:

هرچند دستینی ۲ در زمینه داستان نمی‌تواند آنچنان که باید بازیکن را درگیر کند، اما این بازی با محیط‌های انبوهی که دارد، قادر است تا ساعت‌ها شما و دوستان‌تان را وارد ماجراجویی پر هیجانی کند. موسیقی و صداگذاری دستینی ۲ یکی از برجسته‌ترین خصوصیات آن است و با شنیدن نت‌های دلنشین غرق در روند بازی می‌شوید. لودینگ‌های طولانی مورد نیاز برای ملحق شدن به بخش چندنفره، آزاردهنده است و باید در آینده بانجی روند پیوستن به بازی‌ها را تسریع ببخشد.

شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

منبع Dualshockers
کاراکتر باقی مانده