// پنجشنبه, ۲۰ مهر ۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

فیل نوتو، طراح تصاویر کامیک‌های دنیای مارول یک پوستر غیر رسمی از فیلم Star Wars: The Last Jedi را به اشتراک گذاشته است.

بامداد سه شنبه این هفته، لوکاس فیلم همانطور که پیش از این وعده داده بود دومین تریلر و دومین پوستر رسمی فیلم مورد انتظار جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) را منتشر کرد. حال فیل نوتو، از طراحان کامیک‌های دنیای مارول، یک فن پوستر از این فیلم طراحی و منتشر کرده است. در این پوستر که دست کمی از پوسترهای رسمی این فیلم ندارد و حتی از نظر کیفیت و طراحی قابل رقابت است، شخصیت‌هایی چون لوک اسکای واکر، ری، کایلو رن، پرنسس لیا و رهبر محفل - اسنوک، دیده می‌شوند. شما در ادامه می‌توانید این پوستر زیبا را مشاهده کنید:

Star Wars: The Last Jedi Fan Poster

فیل نوتو که بیشتر برای طراحی کامیک‌های بلک ویدو (Black Widow) و مردان ایکس (X-Men) شناخته شده، چندان با دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) غریبه نیست و طراحی کامیک‌هایی چون جنگ ستارگان: چوباکا (Star Wars: Chewbacca) و جنگ ستارگان: پو دامرون (Star Wars: Poe Dameron) را بر عهده داشته است. همچنین لوکاس فیلم دو پوستر IMAX نیز از فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر کرده است. تمرکز این دو پوستر روی دو شخصیت لوک اسکای‌واکر و ری است که تصویر اول، یک طرح مفهومی از آموزش ری توسط لوک است. شما در ادامه می‌توانید این دو پوستر را مشاهده کنید:

Star Wars: The Last Jedi IMAX Poster 1

Star Wars: The Last Jedi IMAX Poster 2

دیزی ریدلی در نقش ری، مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر، بنیسیو دل تورو در نقش DJ، کری فیشر در نقش پرنسس لیا، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، دومهنل گیلسون در نقش ژنرال هاکس، گوئندولین کریستی در نقش کاپیتان فازما، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، آنتونی دنیلز در نقش C-3PO، لورا درن در نقش معاون آدمیرال امیلین هولدو و اندی سرکیس در نقش رهبر محفل - اسنوک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Last Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است.

منبع ComicBookMovie
کاراکتر باقی مانده