// چهار شنبه, ۷ مهر ۹۵ ساعت ۱۴:۰۲

بازی ریتمیک-پلتفرمر Bit.Trip Runner 3 با انتشار تیزری رونمایی شد. این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود.

استودیو چویس پروویژنز (Choice Provisions)، سازنده‌ی سری بازی‌های Bit.Trip، سومین نسخه از مجموعه‌ی Bit.Trip Runner را به طرفداران‌اش معرفی کرد. این معرفی با انتشار یک تیزر کوتاه انجام شد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید. البته این ویدیو هم مانند بسیاری از تیزرها صرفاً جهت آزار دادن طرفداران ساخته شده و به‌تنهایی اطلاعاتی درباره‌ی محصول به ما نمی‌دهد؛ جز آنکه بازی در سال ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار می‌شود.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

دست‌اندرکاران چویس پروویژنز می‌گویند که Runner 3 در کنار شخصیت‌های جدید، تعدادی کاراکتر قدیمی را هم در دل خودش دارد؛ ضمن اینکه این محصول قرار است «بزرگ‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین» بازی این استودیو تا امروز باشد. سازنده‌ی بازی در وب‌سایت رسمی Runner 3 این‌طور نوشته است:

بازی‌ها در بیشتر مواقع روی پاداش دادن به بازیکنان حرفه‌ای تمرکز می‌کنند و به این دیدگاه قوت می‌بخشند که اگر بازیکنی روی سطح آسان بازی کند، آنقدرها هم گیمر نیست. اما اگر بازی‌ها، به‌دلیل چالش‌برانگیز بودن بیش از حدشان، چندان برای‌تان لذت‌بخش نباشند چطور؟ شاید [بازی کردن روی سطح آسان] جایگاه شما را «پایین» نمی‌آورد؛ بلکه باعث می‌شود تا همانی باشید که «هستید».

ما تلاش می‌کنیم تا در Runner 3 تعاریف خودمان را از دشواری ارائه دهیم و روی مواردی تمرکز کنیم که به‌طور عمده یک بازی را رضایت‌بخش می‌کند. در Runner 3 تمرکز روی آن است که تجربه‌ای آکنده از لذت و شادی برای بازیکن فراهم شود. درواقع یکی از معیارهای اساسی ما در طراحی این بازی آن است که:

Runner 3 باید هر لحظه‌اش تجربه‌ای لذت‌بخش باشد؛ هم در خود بازی و هم در مراحل ساخت‌اش.

دوست دارید به‌شکلی بی‌رحمانه به چالش کشیده شوید و می‌پرسید که آیا این امکان [در بازی] برای‌تان فراهم می‌شود؟ بله (هرچه باشد با ما طرف هستید). اما اگر ترجیح می‌دهید که کل بازی را بدون آنکه با چالش‌های سنگین سر و کله بزنید تجربه کنید، می‌توانید سراغ این [گزینه] هم بروید؛ بدون آنکه جریمه‌ای در انتظارتان باشد.

سازنده‌ی Bit.Trip Runner 3 هنوز پلتفرم‌های مقصد این بازی را اعلام نکرده است؛ اما انتظار می‌رود که بازی جدید هم، مانند ساخته‌های پیشین این استودیو، علاوه بر پی‌سی برای کنسول‌های دستی و کنسول‌های خانگی شاخص منتشر شود.

منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده