عضو تحریریه
سارا مرتضوی

سارا مرتضوی

تهران، تهران
درباره من:
15

اولین‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی: سال‌ های میانی دهه ۸۰

 در این مجموعه از مقالات، سفری در تاریخ صنعت ویدیوگیم می‌کنیم و اولین‌های این صنعت پرطرفدار در شاخه‌های مختلف را با هم مرور خواهیم کرد. با قسمت پنجم این مقاله همراه ما باشید.

111

ری‌ لود دوازدهم: سرگذشت قاتلی خاموش

در قسمت دوزادهم از برنامه ری‌لود، سراغ مجموعه بازی‌های مخفی‌کاری Hitman ساخته‌ی استودیوی IO Interactive رفتیم و دو نماینده از نسل قدیم و جدید این مجموعه بازی را باهم مرور کردیم.  

86

ری‌ لود یازدهم: سرگذشت فیزیکدانی به نام گوردون فریمن

در جدیدترین قسمت از برنامه ری‌لود، سراغ یکی از بهترین و به‌یادماندنی‌ترین بازی‌های سبک تیراندازی اول شخص، بازی هف- لایف محصول استودیوی ولو رفتیم. با ما همراه باشید.

21

اولین‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی: سال‌ های آغازین دهه ۸۰

 در این مجموعه از مقالات، سفری در تاریخ صنعت ویدیوگیم می‌کنیم و اولین‌های این صنعت پرطرفدار در شاخه‌های مختلف را با هم مرور خواهیم کرد. با قسمت چهارم این مقاله همراه ما باشید.

84

ری لود دهم: از جزیره میمون ها تا دنیای ربات ها در ماشیناریوم

در قسمت دهم از برنامه ری‌لود، سراغ سبک ماجراجویی اشاره و کلیک رفتیم و سه بازی تاثیرگذار و به‌یادماندنی این سبک را با هم مرور کردیم. با ما همراه باشید.

24

پنج بازی با پایانی عجیب و غریب

در این آیتم ویدیویی سراغ پنج بازی با پایان‌های عجیب و غریب رفته‌ایم؛ پایان‌هایی که بدون شک کمترین کسی در زندگی آن‌ها را دیده و تجربه کرده است.

34

توم ریدر و داستان سقوط استودیو Core Design

در این مطلب می‌بینیم که چطور زیاده‌خواهی ناشرین و عرضه سالانه‌ی بازی‌ها می‌تواند درنهایت به شکست و فروپاشی یک استودیوی موفق و خلاق منجر شود.

109

ری لود نهم: سرگذشت خانواده‌های مافیایی

در قسمت نهم از برنامه ری‌لود، سراغ مجموعه محبوب مافیا رفتیم و سعی کردیم سرگذشت خانواده‌هایی مافیایی دنیای ویدیو گیم را مرور کرده باشیم. با ما همراه باشید.

22

اولین‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی: سال‌ های پایانی دهه ۷۰

در این مجموعه از مقالات، سفری در تاریخ صنعت ویدیوگیم می‌کنیم و اولین‌های این صنعت پرطرفدار در شاخه‌های مختلف را با هم مرور خواهیم کرد. با قسمت سوم این مقاله همراه ما باشید.

19

به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی بازی های ویدیویی

در تاپ فایو این قسمت از برنامه لودینگ، به‌یادماندنی‌ترین و خلاقانه‌ترین تبلیغات تلویزیونی که با محوریت بازی‌های ویدیویی ساخته شده‌اند را مرور خواهیم کرد.

صفحه ۱ از ۲۴