عضو تحریریه
نادر امرایی

نادر امرایی

تهران، تهران
درباره من:
  • پست
  • نظر

   @ساعد
   ساعد جان، من در حد یکی دو ساعت پیش بچه‌ها بودیم. فکر نکنم توی یکی دو ساعت همه این موارد رو بشه پرسید و ازشون گزارش تهیه کرد. قصد اصلی ما یه گپ دوستانه با بچه‌های دد میج بود که فکر می‌کنم بسیار گپ مفیدی بود.

  • پست
  • نظر

   @Red hood
   به زودی نسخه کنسولی بازی هم عرضه می‌شه. پلی‌استیشن، اکس باکس و نینتندو سوییچ

  • نظر

   @mehdee4
   مهدی جان، دمت گرم بابت نظرت.

   نکته‌ای که شما بهش توجه نمی‌کنید، این هست که در حال حاضر خیلی از نقدهای ما همزمان با نقدهای جهانی منتشر می‌شه. مثل نقد بازی Children of Morta، نقد بازی Man of Medan و خیلی از بازی‌های دیگه.

   همین باعث می‌شه که ما اصلا هیچ ایده‌ای از نمرات متاکریتیک نداشته باشیم. اگر هم نقدی بخوایم منتشر کنیم که همزمان با انتشار نقدهای جهانی بازی نباشه، اتفاقا منتقدهامون تا جای ممکن نقدهای دیگران رو نمی‌خونن.

   این هم می‌تونم بهت اطمینان بدم که هیچ‌کسی حق تغییر نمره‌ای که منتقد به بازی داده رو نداره. قطعا نقدی که منتشر می‌شه، نظر نهایی منتقده و هیچ‌کسی نمره بازی رو عوض نمی‌کنه.

   در حال حاضر هم بسیاری از بازی‌های رو ناشران برای ما می‌فرستن و مارو به عنوان بزرگ‌ترین رسانه خاورمیانه قبول دارن.

  • نظر

   @total Eclipse
   البته این نکته رو هم در نظر بگیر که اون شبیه‌سازی که شما داری باهاش بازی می‌کنی، شبیه‌ساز Wii U هست. چون بازی Zelda هم برای Switch و هم برای Wii U عرضه شد و به همین دلیل می‌شه با استفاده از cemu روی پی‌سی تجربه‌اش کرد. هر چند تعدادی از معماهای شراین‌های بازی رو باید با استفاده از کنترلرهای حرکتی حل کنی که نمی‌دونم چطوری اینو توی cemu شبیه‌سازی کردن

  • نظر

   @Arthur Morgan
   آرتور جان، یکم سایت رو بگردی پیداش می‌کنی : دی

   https://www.zoomg.ir/2019/9/4/308289/gears-5-review-roundup/

   ۴ سه روز پیش مطلبش رو رفتیم. بررسی بازی هم به زودی منتشر می‌شه.

  • پست
  • نظر

   @AminShinobii
   می‌دونی چه نکته‌ای خیلی جالبه و خیلی از بچه‌ها متاسفانه کم لطفی می‌کنن؟ اونم این که اکثر نقدهای بازی‌های بزرگ زومجی، همزمان با نقد جهانی منتشر می‌شه. نمونه اخیرش هم همین The Dark Pictures Man of Medan بود.

   من نمی‌دونم چطور امکان داره که ما، پیش از انتشار نقدهای جهانی، نمره متا بازی رو حدس بزنیم و دقیقا مثل متا نمره بدیم! ما توی نمره دادن تنها هدفمون اینه که کاملا بی‌طرف باشیم و نمره‌ای رو به بازی بدیم که حقشه. من بهت پیشنهاد می‌کنم بجای اینکه خیلی درگیر «نمره‌ای که زومجی به بازی می‌ده» باشی، نقد رو کامل مطالعه کنی و ویدیو رو ببینی تا متوجه بشی که آیا این بازی برای تو ارزش تجربه کردن داره یا نه

  • نظر

   @Mohireza ô
   من نمی‌دونم روی چه حسابی می‌گی که نقد بازی دیر منتشر شد؟ بازی دقیقا سه‌شنبه، ۲۷ آگوست مصادف با ۵ شهریور به صورت رسمی منتشر شد و دقیقا ۵ روز بعد، نقد بازی به صورت ویدیویی و متنی روی سایت قرار گرفت.

   پروسه بررسی یه بازی، بسیار بسیار وقت‌گیره. بعضی اوقات بعضی از ناشرا بازی‌ها رو یه هفته تا ۱۰ روز پیش از انتشار در اختیار ما قرار می‌دن که خب اون موقع ما موظفیم که همزمان با انتشار جهانی نقد، نقدمون رو منتشر کنیم. اما بعضی اوقات این اتفاق نمیفته و دیرتر کد بازی رو در اختیارمون قرار می‌دن. به همین دلیل ممکن که بررسی چند روز بعد از عرضه رسمی بازی منتشر بشه.

   برای یه نقد درست و جامع و کامل، ابتدا باید بخش داستانی بازی به صورت تمام و کمال تموم بشه که منتقد بتونه با دید کامل، نظر بده. بله، ما خیلی راحت می‌تونستیم یه روز بازی رو بازی کنیم، یه نمره الکی هم بهش بدیم. اما رسالت ما به عنوان بزرگ‌ترین رسانه ویدیوگیم ایران و خاورمیانه، مارو مجاب می‌کنه که بهترین محتوا رو در اختیار کاربرمون قرار بدیم تا اگه خواست بره چند صد هزار تومن هزینه خرید یه بازی بکنه، با خیال راحت اینکار رو انجام بده.

   و اینکه مگه ملاک خوب بودن یا بد بودن یک وب‌سایت، تعداد نقدهاییه که نمره بالای ۹ گرفتن؟

صفحه ۱ از ۲۸۹