نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۲

مبارزه تام کروز روی قطار در تصویر جدید فیلم Mission Impossible 7

به‌تازگی تصویر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شده است که در آن تام کروز در حال مبارزه روی یک قطار در حال حرکت دیده می‌شود.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شده است. در این تصویر که توسط امپایر منتشر شده، ایتن هانت با بازی تام کروز در حال مبارزه با شخصیت شرور و منفی فیلم با بازی اسای مورالس دیده می‌شود که آن‌ها روی یک قطار در حال حرکت هستند که پیش از این به این مبارزه در تریلر فیلم Mission Impossible 7 اشاره شده بود. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

تام کروز در حال مبارزه با اسای مورالس روی قطار در حال حرکت در فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

کریستور مک‌کوری، کارگردان فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در مصاحبه با امپایر این بدلکاری را یکی از چالش برانگیز‌ترین بدلکاری‌های سری فیلم مأموریت غیر ممکن توصیف کرده است و او در ادامه گفت آن‌ها در حالی این صحنه را ساخته‌اند که در فیلم‌های مشابه امروزی بیشتر از پرده سبز و جلوه‌های ویژه استفاده می‌شود تا اینکه این صحنه‌ها در روی یک قطار واقعی در حال حرکت گرفته شود.

تام کروز، ربکا فرگوسن، هایلی اتول، اسای مورالس، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، سایمون پگ، هنری چرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دلینی، چارلز پارنل، مارک گیتیس، هولت مک‌کالانی،‌ نیک آفرمن، جانت مک‌تیر، هانا وادینگهام و ماریلا گاریگا، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت‌ هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریستوفر مک‌‌کوری که پیش از این وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation و فیلم Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دو قسمت فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning نیز بازگشته است.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئیه (۲۳ تیر) برنامه‌ریزی شده است و پس از آن فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۸ تیر ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده