مهرداد خیاط محمدی

مهرداد خیاط محمدی

،
درباره من:
عضویت: شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵
  • نظر

   کاراکتر جدید Iana هست مثل اینکه اشتباهی Lana نوشته شده.

  • نظر

   @Amir0h0nk
   مصطفی کیایی* و محسن* کیایی*

  • نظر

   من نسخه مربوط به شرکت فکرآوران رو خریدم از سری ریسک ولی متاسفانه بازی پر از بن بست هست و خیلی سریع به جایی میرسی که هیچ کاری از دستت برنمیاد.
   نمیدونم قوانین بازی اصلی هم همینه یا شرکت فکرآوران با قوانینی که گذاشته باعث خراب شدن بازی شده ولی خلاطه مطلب اینکه بازی به شدت پر از بن بست هست و ایراد. تا جایی که ما مجبور شدیم خودمون قوانین جدیدی را برای بازی بسازیم که بیشتر دوام بیاره و بهتر بشه بازیش کرد.

  • نظر

   @M.H.E
   کار اشتباهیه
   اصولا توی انتخاب بهترین بازی‌های یه کنسول فقط انحصاریارو مد نظر قرار نمیدن.

  • نظر

   اونوقت ایکس باکس پلتفرم حساب نمیشه؟ :))))

  • نظر

   @ALI7814
   من ایرانسل TDL-TE دارم.
   تقریبا از شنبه نتم وصل شده بود، اما از نیم ساعت پیش دوباره دسترسی به سایتای بین المللی رو قطع کردن. فقط سایتای داخلی میتونم برم.
   فک کنم قطعی جدیدی در راهه :)

  • نظر

   فیلم خوبی نبود. من که توصیه نمیکنم.
   به نظرم پایان فیلم میتونست خیلی بهتر از این ها باشه. متاسفانه پایان باز تبدیل شده به یه اپیدمی که هر کارگردانی فکر میکنه هر جایی میتونه فیلم رو تموم کنه و اسمشو بزاره پایان باز.
   حتی اگر قصد کارگردان رو به تصویر کشیدن پیامدهای یه اتفاق بدونیم، نه دنبال کردن و به نتیجه رسوندن اون اتفاق؛ باز هم به نظرم خیلی جای کار داشت.

  • نظر

   @MehraN77
   مسئول نظارت بر کامنت‌ها خود عیاریه :))

  • نظر

   باتشکر از بچه های زومجی بابت زومکست اما متاسفانه جای آقای جعفریان خالی هستش و مضاف بر اون زومکستی که ارائه شده اصلا مثل ویدیوهای قبلی اون حس مقابله‌ای که بین دو منتقد وجود داره رو منتقل نمیکنه چون که توی زومکست ما صرفا با یه منتقد یه مجری و یک طرفدار سریال روبرو هستیم.
   حداقل اصولی ترین کاری که توی هر برنامه‌ای که قراره یه سریال یا فیلمی نقد بشه (حتی همین هفت خودمون) یه منتقد مخالف و یه منتقد موافق رو میارن که باهم بحث کنن ولی اینجا آیا کسی که موافق فیلم هست منتقد محسوب میشه؟ جدا از اون هم شخصی که در طرف مخالف قرار گرفته معمولا با صحبت‌های آقای حاج‌محمدی موافق هست؟ پس خوندن نقد آقای حاج محمدی از قسمت پنجم و دیدن این زومکست چه تفاوتی داره؟
   زومکست‌های قبلی جایی بود که نقد آقای حاج محمدی توسط منتقد دیگه سایت که مخالفش هست به چالش کشیده بشه و این وسط اون مخاطبی که زومکست رو میبینه هم حرفای طرف موافق را کامل بشنوه و هم حرفای طرف مخالف رو. بماند که اینجا آقای حاج محمدی یه تعداد از اون حرفایی رو که تو زومکست قبلی گفته بودن رو تکرار میکنن و این بار نماینده طرفداران سریال، برعکس آقای جعفریان که با اون صحبت ها مخالفت میکرد و دلایلش رو برای مخالفت می‌گفت، از این صحبت‌ها حمایت میکنه و اونارو قبول داره. این تناقض بزرگی هستش واقعا.
   در کل به نظرم اگر قرار بر این هست که عضو جدید خانواده زومجی هم الزاما در ویدیوها حضور داشته باشه، این زومکست‌ها میتونه با حضور ایشون، آقای جعفریان و آقای حاج محمدی به راحتی برگزار بشه که نیازی هم به حضور فرد دیگری نیست قطعا.

  • پست
   دوشنبه, ۱۳ اسفند ۹۷, ۱۱:۰۱
صفحه ۱ از ۴۸