عضو تحریریه
علی نوروزی

علی نوروزی

،
درباره من:
Just Because My Path Looks Different Doesn't Mean I'm Lost.
8

آرکینا هیرو Earthshaker در دسترس دارندگان بتل پس بازی Dota 2 قرار گرفت

آرکینا هیروی Earthshaker با فاصله کوتاهی از انتشار بتل پس مسابقات The International 9 در دسترس کاربران بازی Dota 2 قرار گرفت.

دریافت آثار مسابقه فیلم کوتاه The International 9 آغاز شد

کمپانی ولو از شروع دریافت آثار فیلم‌سازان برای شرکت در مسابقه فیلم کوتاه مسابقات The International 9 بازی Dota 2 خبر داد.

20

بازی The Last of Us Part II احتمالا در پاییز سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود

جیسون شرایر به‌تازگی اعلام کرده است که اگر بازی The Last of Us Part II با تاخیری مواجه نشود، در پاییز سال جاری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

52

بهترین بازی های زامبی محوری که می‌توان تجربه کرد [بروزرسانی]

در این مقاله به معرفی بهترین بازی‌های زامبی محوری می‌پردازیم که در حال حاضر می‌توان به تجربه آن‌ها پرداخت؛ بازی‌هایی که هیچ‌گاه از ذهن بازیکنان پاک نخواهند شد. 

3

تیم Team Secret فاتح مسابقات MDL Disneyland Paris Major در رشته Dota 2 شد

مسابقات اِم‌دی‌ال دیزنی‌لند پاریس میجور بازی DOTA 2 در حالی با پیروزی تیم Team Secret به پایان رسید که رقابت‌های بسیار زیبا و هیجان‌انگیزی را از تیم‌های حاضر در این رویداد شاهد بودیم.

10

بتل پس مسابقات The International 9 در دسترس قرار گرفت

کمپانی ولو بتل پَس مسابقات سالانه The International 9 را با انتشار یک به‌روزرسانی بزرگ در دسترس کاربران بازی Dota 2 قرار داد که قابلیت‌های جدیدی را به همراه می‌آورد. 

آپدیت تازه NBA 2K Playgrounds 2 زمین و لباس‌های جدیدی را به بازی اضافه کرد

بازی NBA 2K Playgrounds 2 میزبان به‌روزرسانی جدیدی شد که محتویات تازه و پشتیبانی از قابلیت کراس پلی میان نسخه‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ را به همراه می‌آورد.

تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Fromto اعلام شد

نسخه بتای بازی Fromto کمپانی هدآپ گیمز در انتهای هفته جاری در دسترس قرار می‌گیرد و امکان رقابت با دوستان را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

نسخه نینتندو سوییچ بازی Layton’s Mystery Journey Deluxe Edition رده بندی سنی شد

سازمان ERSB به تازگی نسخه نینتندو سوییچ بازی Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy Deluxe Edition را رده‌ بندی سنی کرد.

1

Ninjas in Pyjamas جام قهرمانی مسابقات OGA Dota PIT Minor در رشته Dota 2 را بالای سر برد

تیم Ninjas in Pyjamas فینال مسابقات OGA Dota PIT Minor را با پیروزی مقابل تیم EHOME پشت سر گذاشت و به‌طور مستقیم به رویداد میجور بعدی این فصل بازی Dota 2 راه یافت.

صفحه ۱ از ۱۳۷