جدیدترین اخبار فیلم The Hunt

فیلم The Hunt یک فیلم اکشن و دلهره آور به کارگردانی کریگ زوبل است

نقد فیلم The Hunt - شکار

«شکار»، جنجال‌برانگیزترین فیلم سال گذشته، آن‌قدر خوب است که یکی از بهترین تریلرهای اخیرِ هالیوود را تحویل‌مان بدهد، اما آن‌قدر خوب نیست که جاه‌طلبی‌های تماتیکش را به حقیقت تبدیل کند. همراه زومجی باشید.

مهمترین فیلم‌هایی که نسخه دیجیتالی آن‌ها زودتر منتشر شده است

ویروس کرونا باعث شده تا شرکت‌ها نسخه دیجیتالی برخی از فیلم‌های خود را زودتر از انتظار منتشر کنند و حال در این مقاله قرار است مهم‌ترین آن‌ها را معرفی کنیم. در ادامه با زومجی همراه باشید.

واکنش منتقدان به فیلم The Hunt - شکار

فیلم شکار (The Hunt) اثر جدید شرکت یونیورسال پیکچرز که مدتی پیش به روی پرده سینماها رفته بود، نتوانست خیلی توجه منتقدان را جلب کند و میانگین امتیاز متوسطی را دریافت کرد.

تصمیم استودیوهای فیلمسازی برای انتشار زودهنگام نسخه دیجیتالی فیلم‌های خود

چندین استودیوی هالیوودی تصمیم گرفتند برای مقابله با شیوع ویروس کرونا نسخه دیجیتالی فیلم‌های خود را زودتر در پلتفرم‌های خانگی منتشر کنند.

تاریخ اکران تازه فیلم The Hunt اعلام شد

شرکت یونیورسال پس از فراز و نشیب‌های بسیار نهایتاً تاریخ اکران فیلم جنجال‌برانگیز The Hunt را اعلام کرد.

تریلر سریال Hunters با اعلام تاریخ پخش آن منتشر شد

سریال Hunters، جدیدترین اثر جردن پیل به‌عنوان تهیه‌کننده است و آل پاچینو بازیگر اصلی این سریال بوده و حال آمازون اولین تریلر این سریال جنایی را همراه‌با اعلام تاریخ پخش، منتشر کرد.

10 فیلم مهمی که پیش از اکران لغو شده‌اند

به مناسبت لغو اکران فیلم The Hunt، در این مقاله قرار است ۱۰ فیلمی را معرفی کنیم که پیش از شروع اکران، لغو شده‌اند. با زومجی همراه باشید.

اکران فیلم The Hunt لغو شد

در پی حوادث تیراندازی اخیر، یونیورسال از لغو اکران فیلم The Hunt با بازی بتی گیلپین، خبر داده است.

اولین تیزر تریلر فیلم The Hunt منتشر شد

کمپانی یونیورسال و بلوم هاوس اولین تیزر تریلر فیلم The Hunt را منتشر کرده‌اند که دیمون لیندلوف وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته است.

حضور هیلاری سوانک در فیلم The Hunt

هیلاری سوانک، هنرپیشهٔ معروف سینمای هالیوود، به فهرست بازیگران فیلم The Hunt شرکت یونیورسال پیکچرز و شرکت فیلمسازی بلوم هاوس اضافه شد.

امی مدیگان به بازیگران فیلم The Hunt اضافه شد

اِمی مدیگان، هنرپیشهٔ قدیمی سینمای هالیوود، به فهرست بازیگران فیلم The Hunt شرکت یونیورسال پیکچرز و شرکت فیلمسازی بلوم هاوس اضافه شد.

بتی گیلپین، به لیست بازیگران فیلم The Hunt اضافه شد

بتی گیلپین، ستارهٔ مجموعهٔ تلویزیونی کمدی GLOW (درخشش)، به فهرست بازیگران فیلم The Hunt شرکت یونیورسال پیکچرز و شرکت فیلمسازی بلوم هاوس پیوست.

فهرست اولین بازیگران فیلم The Hunt اعلام شد

کمپانی یونیورسال و بلوم هاوس فهرست اولین بازیگران فیلم The Hunt را که دیمون لیندلوف وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته، تایید و معرفی کردند.

اکران فیلم The Hunt با تاخیر کوتاهی مواجه شد

کمپانی یونیورسال و بلوم هاوس از عقب افتادن زمان اکران فیلم The Hunt خبر دادند که دیمون لیندلوف وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته است.

احتمال حضور آل پاچینو در سریال The Hunt

سریال The Hunt، جدیدترین اثر جردن پیل که پیش از این کارگردانی فیلم Get Out را بر عهده داشته، قرار است از طریق آمازون پخش شود و به احتمال فراوان آل پاچینو یکی از بازیگران اصلی این سریال خواهد بود.

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از The Hunt تا The Goonies

از اکشنی کمتر دیده‌شده و یک فیلم کلاسیک دیدنی تا ساخته‌ای از سینمای دانمارک با درخشش مدس میکلسن و کمدی‌درام به یاد ماندنی و جذابی با نقش‌آفرینی وودی هارلسون و هیلی استاینفلد. همراه زومجی باشید.

تاریخ اکران فیلم The Hunt مشخص شد

به‌تازگی کمپانی یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران فیلم شکار (The Hunt) به تهیه کنندگی و همچنین نویسندگی دیمون لیندلوف، تهیه کننده سریال لاست (Lost)‌ را اعلام کرد.

همکاری سازنده سریال The Leftovers و جیسون بلوم برای ساخت فیلم The Hunt

دیمون لیندلوف برای همکاری و نوشتن فیلمنامه فیلم The Hunt (شکار) با جیسون بلوم، رئیس استودیو بلوم هاوس به توافق رسید.