// سه شنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

بتی گیلپین، به لیست بازیگران فیلم The Hunt اضافه شد

بتی گیلپین، ستارهٔ مجموعهٔ تلویزیونی کمدی GLOW (درخشش)، به فهرست بازیگران فیلم The Hunt شرکت یونیورسال پیکچرز و شرکت فیلمسازی بلوم هاوس پیوست.

بتی گیلپین، ستارهٔ مجموعهٔ تلویزیونی کمدی GLOW (درخشش)، به فهرست بازیگران فیلم The Hunt (شکار) شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) و شرکت فیلمسازی بلوم هاوس (Blumhouse Productions) پیوست. بتی گیلپین از بازیگران جوان سینمای هالیوود بوده که البته کارنامه پرباری دارد و بازیگری بااستعداد است. وی در فیلم‌هایی چون  Death in Love (مرگ در عشق)، True Story (داستان واقعی)، Take Care (مواظب خودت باش)، Isn't It Romantic (آیا عاشقانه نیست) و A Dog's Journey (سفر ماجراجویانهٔ یک سگ) حضور داشته و نقش‌آفرینی کرده است. بتی گیلپین همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی چون Fringe (فرینج)، Law & Order: Criminal Intent (قانون و نظم: قصد جنایی) و The Good Wife (همسر خوب) نقش‌آفرینی کرده است. وی هم‌اکنون در مجموعهٔ تلویزیونی کمدی GLOW روی سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) حضور دارد که وی در این سریال یکی از نقش‌های اصلی با عنوان دبی ایگان را ایفا می‌کند. وی همچنین در فصل دوم سریال مورد انتظار American Gods (خدایان آمریکایی)، نقش شخصیت آدری را ایفا خواهد کرد. وی در حال حاضر مشغول بازی در فیلم Stuber (استابر) مایکل دوزی است و در این فیلم با بازیگرانی چون کمیل نانیجانی، دیو باتیستا، ایکو اواییس، ناتالی مورالس، جیمی تترو و میرا سوروینو، همبازی است.

چندی پیش فهرست اولین بازیگران فیلم The Hunt تأیید و معرفی شد. شرکت یونیورسال پیکچرز در ابتدا اعلام کرد که جاستین هارتلی با سابقه بازی در سریال This Is Us (این ما هستیم)، اِما رابرتس با سابقه بازی در سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) و گلن هاوتون با سابقه بازی در فصل اول سریال Fargo (فارگو)، به جمع بازیگران این فیلم ترسناک اضافه شده‌اند. پس از آن اعلام شد که آیک بارینهولتز با سابقه بازی در فیلم Blockers (بازدارندگان) نیز به جمع بازیگران فیلم The Hunt اضافه شده است تا چهار بازیگر اصلی این فیلم رسماً انتخاب و معرفی شوند.

The Hunt Cast

در حال حاضر مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Hunt آغاز شده است که اکنون اطلاعات زیادی از داستان آن در دسترس نیست، اما هالیوود ریپورتر (THR)، مدتی پیش اعلام کرد که این فیلم داستان نشانه‌های یک خرابکاری را دنبال می‌کند که توسط دولتمردان و افراد سیاسی آمریکا رد می‌شود و به‌دنبال آن بین دو گروه چپ و راست و مردم شاهد افزایش درگیری، خشونت و افراط‌گرایی هستیم.

این فیلم ترسناک که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ (۵ مهر ماه ۱۳۹۸) روی پرده‌ٔ سینما برود، عقب افتاده و فیلم The Hunt اکنون قرار است در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ماه ۱۳۹۸) اکران شود. اگرچه یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران این فیلم را با یک فیلم بدون نام دیگر از شرکت فیلمسازی بلوم هاوس تغییر داده است، اما فیلم The Hunt دیگر قرار نیست با انیمیشن Abominable (زشت) که محصول مشترک یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی دریم ورکس است، در گیشه رقابت کند. بااین‌حال، فیلم The Hunt رقیب بزرگ‌تری اکنون در گیشه دارد و اکنون این فیلم باید با فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) در گیشه رقابت کند که بود که والت دیزنی (Walt Disney) اکران آن را حدود ۷ ماه جلو انداخت.

دیمون لیندلوف و نیک کیوز، نویسندگان و سازندگان سریال The Leftovers (بازماندگان) و سریال Lost (لاست)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Hunt را بر عهده داشته‌اند. وظیفه کارگردانی این فیلم نیز بر عهده ریگ زوبل، کارگران فیلم Z for Zachariah، بوده است. لیندلوف بیشتر برای ساخت سریال‌های تلویزیونی شناخته می‌شود و در حال حاضر وظیفه ساخت سریال Watchmen (واچمن) را بر عهده دارد که این سریال قرار است در سال ۲۰۱۹ از شبکه HBO منتشر شود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده