// پنجشنبه, ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

طراح ارشد Horizon: هورایزن اختصاصی PSVR2 تعریف بازی AAA واقعیت مجازی را تغییر خواهد داد

یکی از اعضای سابق تیم ساخت مجموعه‌ی هورایزن می‌گوید که Horizon Call of the Mountain تعریف AAA در جهان بازی‌های واقعیت مجازی را عوض می‌کند.

کریس جیمز، طراح ارشد سابق جهان بازی Horizon Forbidden West به‌شدت برای تجربه شدن Horizon Call of the Mountain توسط گیمرها هیجان‌زده است. بازی Horizon Call of the Mountain که استودیو گوریلا و استودیو فایراسپرایت در همکاری با یکدیگر آن را تولید می‌کنند، روی پلی استیشن وی آر 2 در دسترس قرار می‌گیرد؛ هدست واقعیت مجازی جدید سونی برای کنسول پلی استیشن 5.

گیمرها فعلا فقط چند ثانیه از بازی واقعیت مجازی Horizon Call of the Mountain را دیده‌اند. ما می‌دانیم که این اثر بازیکن را در نقش یک شخصیت جدید قرار می‌دهد. هرچند الوی را در بخشی از بازی ملاقات خواهیم کرد. کریس جیمز که به مدت سه سال روی بازی Horizon Forbidden West کار کرده است و طبیعتا پروژه‌ی دیگر گوریلا یعنی Horizon Call of the Mountain را هم به خوبی می‌شناسد، به‌دنبال‌کنندگان خود گفت که اکنون مدتی از شروع تولید این بازی واقعیت مجازی می‌گذرد. پس فکر نکنید که سازندگان تازه به سراغ آن رفته‌اند.

دسته های سنس پلی استیشن وی آر 2 کنسول PS5 سونی

او در وصف بازی Horizon Call of the Mountain نوشت: «من روی آن کار نکرده‌ام. ولی به شما قول می‌دهم که این بازی معنی AAA را برای آثار واقعیت مجازی تغییر خواهد داد. شگفت‌انگیز است». پیش از ارائه‌ی اطلاعات رسمی از سوی سونی راجع به پلی استیشن وی آر 2 هم گزارش‌ها می‌گفتند که بیشتر از PSVR قبلی شاهد عرضه‌ی بازی‌های AAA برای آن خواهیم بود.

با همه‌ی این‌ها اگر از تجربه‌ی بازی Horizon Zero Dawn لذت بردید، خوش‌بختانه نیازی به خرید PlayStation VR2 سونی و صبر فراوان برای ورود دوباره به جهان هورایزن ندارید. چون بازی هورایزن فوربیدن وست در تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه می‌شود.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده