عضو تحریریه
محمدحسین جعفریان

محمدحسین جعفریان

،
درباره من:
  • پست
  • نظر

   چه عالی و امیدوارکننده!
   قطعا خود کارگردان بهترین انتخاب‌هارو می‌تونه با توجه به تجسمات سینمایی‌اش انجام بده ولی من با دادن شانس دوباره به لتو مخالف نیستم. اون اجراکننده‌ی خواسته‌های کارگردان بوده و نمی‌شه سرتاسر ضعف مفرط جوکرِ اون فیلم تو شخصیت‌پردازی رو به پای اجرای لتو نوشت. به خصوص که لتو اصلا بازیگر سطح پایینی نیست و حضورش در شاهکارهایی مثل Requiem for a Dream دارن آرنوفسکی و Blade Runner 2049 دنی ویلنوو، نشون می‌دن که کارنامه‌اش هم هرگز به هیچ عنوان خالی از نقش‌آفرینی‌های لایق ستایش نبوده.

  • پست
  • نظر

   سلام دوست عزیز
   شاید تو ده درصد اوقاتی که کنترل اسپایدرمن رو دارین، کنترل خود پیتر پارکر بدون لباس رو در دست داشته باشین. تو اون بخش‌ها، بازی روی داستان‌گویی‌اش وقت متفاوتی می‌گذاره و با مواردی مثل مینی‌گیم‌های خوب و چیزهایی این‌گونه، سرگرم‌تون می‌کنه. در اکثر زمان‌ها، گیم‌پلی قسمت‌هایی که کنترل شخص پیتر پارکر رو برعهده دارین، به اندازه‌ی لحظات حرکت کردن با اسپایدرمن سرگرم‌کننده نیست ولی به خاطر ارزش اون قسمت‌ها تو شخصیت‌پردازی کاراکتر و راضی‌کننده بودنش از برخی جهات دیگه، هیچ‌وقت زمان‌های کنترل پیتر پارکر خسته‌کننده یا یه نکته‌ی منفی، نیست. تازه در اواخر بخش داستانی مراحل واقعا جذابی هم با محوریت خود شخصیت پیتر پارکر، تقدیم مخاطب می‌شن.
   موفق و پاینده باشید

  • پست
  • نظر

   نه چون Red Dead Redemption 2، داستانش دوازده سال قبل از داستان Red Dead Redemption جریان داره و همون‌طور که در متن گفته شد، دونستن داستان بازی‌های قبلی، می‌تونه تجربه‌اش رو لذت‌بخش‌تر کنه ولی این‌طوری نیست که اگر داستان بازی‌های قبلی رو ندونین، چیزی از اثر جدید، دستگیرتون نشه. در کل چون این بازی پیش‌درآمد اون یکی هست، هیچ مشکلی برای تجربه شدنش توسط مخاطبان کاملا جدید هم وجود نداره.
   موفق باشید و پاینده

  • پست
  • نظر

   به نظر من، The Walking Dead و The Wolf Among Us بهترین بازی‌های تل‌تیل هستن. و از اون‌جایی که فصل اول The Walking Dead، نماد اول و آخر این استودیو هست و فصل پایانی (چهارمش) هم تا انتهای اپیزود دوم واقعا خوب بوده و دو قسمت پایانی‌اش هم در ماه‌های آتی ساخته می‌شن، به نظرم اول برین سراغ The Walking Dead و بعد هم شاهکاری تو دنیای شخصیت‌های خیالی دوست‌داشتنی دنیا یعنی The Wolf Among Us.

  • نظر

   اول از همه خسته نباشید می‌گم به رضا به خاطر مقاله‌ی خوندنی‌اش که اطلاعات خودم رو هم درباره‌ی این موضوع، خیلی گسترده‌تر از قبل کرد
   ولی بعد، باید بگم که واقعا حسرت می‌خورم که تل‌تیل، وقتی نابود شد که با فصل چهارم The Walking Dead، داشت کم‌کم حس روبه‌رویی با یه شروع جدید و جذاب رو بهمون ارائه می‌کرد. خوشحالم که این بازی به پایان می‌رسه به لطف رابرت کرکمن ولی ناراحتم که مسیری که می‌تونست با این بازی خوب شروع شه، هیچ‌وقت فرصت ادامه پیدا کردن رو به دست نیاورد.

  • پست
صفحه ۱ از ۱۹۵