عضو تحریریه
محمدحسین جعفریان

محمدحسین جعفریان

،
درباره من:
  • نظر

   @Cpt.price
   سلام Cpt.price عزیز
   تا جایی که من اطلاع دارم، خیر. اما به امید خدا نقد نیم‌فصل اول فصل چهارم و نقد نیم‌فصل دوم فصل چهارم سریال رو تقدیم‌تون خواهم کرد. موفق و پاینده باشی

  • نظر

   @Jokerrr2019
   سلام Jokerrr2019 عزیز
   بهترین تجربه‌ی تلویزیونی من (سریال/مینی‌سریال/کمدی/درام/هرچی) تو سال ۲۰۲۰ میلادی همین The Queen's Gambit بود که واقعا به نظرم لایق تمام تحسین‌هاییه که دریافت می‌کنه. باهات موافقم که باید مینی‌سریال رو ببره. تو بخش بهترین سریال درام هم آثار خوب متعددی داریم. تکلیف بهتره با ساول تماس بگیری و شخصیت‌پردازی‌های عالی‌اش که مشخصه. ولی The Crown و Ozark هم به هیچ عنوان آثار کوچکی نیستن و اگر جایزه رو ببرن جای اعتراض نداره. مندلورین هم سرگرم‌کننده‌ترین و لذت‌بخش‌ترین‌شون برای من بود. ولی خب اون سریال افت‌وخیز داره و از نظر کیفی همیشه تو اوج نیست. مثلا قسمت‌های ۵ و ۸ رو نمی‌شه از یاد برد ولی قسمت ۲ رو به سادگی می‌شه از یاد برد:)
   موفق و پاینده باشی

  • نظر

   @Dann
   سلام Dann عزیز
   من در این لحظه خیر. ولی شاید یکی از بررسی‌کنندگان محترم دیگه طی روزهای آتی به انجام این کار بپردازه.
   موفق و پاینده باشید

  • پست
  • پست
  • پست
  • نظر

   @Eren Yaeger
   سلام Eren Yaeger عزیز
   برای من هم از سه جهت می‌تونه یادآور Uncut Gems برادران سفدی باشه؛ یکی از بهترین فیلم‌های سال برای من بود، بازیگر نقش اصلی واقعا درخشان و جایگزین‌ناپذیره و از همه مهم‌تر این که یک احساس همراهی کامل با قصه و شخصیت رو از نخستین ثانیه‌ها تا آخرین ثانیه تقدیم مخاطب می‌کنه و حداقل تا چند دقیقه تو شوک تجربه‌ای که داشتی، نگهت می‌داره. فقط امیدوارم در جلب توجه اسکار و گلدن گلوب اصلا یادآور Uncut Gems نباشه! هنوز سردرنیاوردم که چه‌طور تونستن اجرای عجیب سندلر رو کاملا نادیده بگیرن.
   موفق و پاینده باشی

  • نظر

   @LIMBO
   سلام LIMBO عزیز
   بله دیروز کیفیت Web-DL پخش شد و بدون هیچ مشکلی می‌تونین از تماشای اثر لذت ببرین.
   در رابطه با مولیگان هم باید بگم که قطعا بازیگر آینده‌داریه و چه‌قدر انتخاب‌های هوشمندانه‌ای داره. امیدوارم همچنان بدرخشه.
   موفق و پاینده باشی

  • نظر

   @JOKER20190
   سلام JOKER20190 عزیز
   در رابطه با انیمه Attack on Titan همون‌طور که قبلا در پاسخ به کاربر محترم دیگری گفتم، وقتی نیم‌فصل اول فصل چهارم به پایان رسید، نقد نیم‌فصل رو می‌ریم و سپس ماه‌ها بعد وقتی نیم‌فصل دوم فصل چهارم به پایان رسید، نقد نیم‌فصل دوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan رو به امید خدا تقدیم شما خواهم کرد. «وانداویژن» هم حتما توسط یکی از منتقدان بررسی می‌شه؛ احتمالا بررسی کل فصل به صورت یک‌جا وقتی پخش هر ۹ قسمت به پایان رسید.
   موفق و پاینده باشی

  • نظر

   @Sir Alonne
   سلام Sir Alonne عزیز
   در بخش بهترین بازیگر نقش اول زن، کری مولیگان تا این لحظه جوایز بیشتری گرفته نسبت به فرانسیس مک‌دورمند. ولی جنس قصه‌ی فیلم Nomadland خیلی بیشتر جور درمیاد با سلیقه‌ی آکادمی تا اثری مثل Promising Young Woman. به همین خاطر غیر قابل پیش‌بینیه. ولی فکر می‌کنم درنهایت در تعداد جوایز سینمایی بهترین بازیگر زن، کری مولیگان از همه جلوتر باشه امسال.
   موفق و پاینده باشی

صفحه ۱ از ۳۵۷