// دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

بازی Tales of Arise به طور رسمی معرفی شد [E3 2019]

در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019، بازی Tales of Arise با انتشار یک تریلر معرفی شد.

قبل از شروع کنفرانس خبری مایکروسافت، جدیدترین نسخه از مجموعه Tales of با نام Tales of Arise فاش شد. حال طبق جدیدترین اخبار بازی و کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019، بازی Tales of Arise به‌صورت رسمی و با انتشار یک تریلر زیبا معرفی شد.

یکی از مشخصه‌های بازی که در تریلر به‌خوبی مشاهده می‌شد، تغییرات گرافیکی Tales of Arise نسبت‌به سایر بازی‌های این مجموعه است. متاسفانه اطلاعاتی از داستان و وقایع بازی مشخص نشده است. همچنین تاریخ انتشار و پلتفرم‌های دقیق بازی هم مشخص نشد و انتظار می‌رود که در آینده، شرکت باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment)، ناشر بازی Tales of Arise، اطلاعات بیشتری را از این بازی در دسترس قرار بدهد.

تنها موردی که در انتهای تریلر به آن اشاره شد، این بود که Tales of Arise در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. از آن‌جایی که در کنفرانس خبری مایکروسافت این بازی نمایش داده شد، تنها نام کامپیوتر و ایکس باکس وان به‌عنوان پلتفرم های بازی به‌چشم خورد، اما احتمال می‌رود این بازی روی پلی استیشن 4 و همچنین نینتندو سوییچ هم عرضه شود. کاربران زومجی با مراجعه به یوتیوب می‌توانند تریلر بازی Tales of Arise را مشاهده کنند و نظرات خود را با ما در میان بگذارند.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده