// چهار شنبه, ۲۰ فروردین ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

توشیماسا آئوکی، مدیر تولید پلی استیشن، در جواب به یکی از کاربران توییتر اعلام کرده که کنترلر دوال‌ سنس دارای جک هدفون است.

 با معرفی دوال‌سنس (DualSense)، دسته پلی استیشن 5، سونی اطلاعات مختلفی از آن در دسترس قرار گرفت. از Adaptive Trigers گرفته تا میکروفون داخلی که تمامی آن‌ها درکنار هم برای تجربه بهتر و راحت‌تر کاربران در نظر گرفته شده است. بااین‌حال سوال اصلی این است که آیا دوال سنس از جک هدفون هم پشتیبانی می‌کند؟

طبق جدیدترین اخبار کنسول های بازی، یکی از کاربران توییتر پرسیده بود که آیا دوال‌سنس دارای جک هدفون برای استفاده از هدفون است یا خیر. توشیماسا‌ آسوکی، مدیر تولید پلی استیشن، در جواب به این کاربر اعلام کرده است که دوال‌سنس همانند دوال‌شاک 4 دارای جک هدفون است تا کاربران بتوانند از هدفون‌های خود به‌صورت مجزا استفاده کنند. بااین‌حال طراحی میکروفون داخلی دوال‌سنس به‌گونه‌ای است که بازیکنان نیازی به هدفون برای برقراری ارتباط با دوستان خود ندارند.

همچنین سونی اعلام کرده که از روش‌های نوینی استفاده کرده‌اند تا طول عمر باتری دوال‌سنس بهتر از گذشته باشد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا از طراحی کنترلر دوال‌سنس و ویژگی‌های آن راضی هستید؟

منبع Pushsquare

کاراکتر باقی مانده