// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۴۵

در جریان رویداد افتتاحیه‌ی گیمزکام 2019 یک ویدیو جدید از بخش داستانی حالت Volta بازی FIFA 20 منتشر شد.

افتتاحیه‌ی بزرگ گیمزکام 2019 اکنون به‌نقطه‌ی اوج خود و اصلی‌ترین بخشش رسیده است. جایی که مراسم اصلی به‌اجرای جف کیلی آغاز شده و شاهد نمایش اخبار و تریلرهای مختلف از بازی‌های متنوع و قالبا نام‌آشنا هستیم.

یکی از بازی‌هایی که در این رویداد از آن صحبت شد، بازی FIFA 20 بود. فیفا 20 که حال با یک بخش کاملا جدید با نام Volta (همان فوتبال خیابانی خودمان) بازگشته و قرار است محتویاتی کاملا جدید را در دسترس گیمرها قرار دهد. بخش ولتا درکنار حالت‌های رقابتی آفلاین، آنلاین و لیگ‌های آنلاین جذاب قرار است تا یک بخش داستانی مانند حالت Journey نسخه‌های پیشین فیفا را برای بازیکنان ترتیب بدهد. در جریان مراسم افتتاحیه‌ی گیمزکام 2019 و در قالب آخرین اخبار بازی، یک ویدیو کوتاه از بخش داستانی ولتا منتشر شد که می‌توانید آن را از این صفحه یوتیوب تماشا کنید.

بازی فیفا 20 در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۵ مهر) راهی پلی استیشن 4، پی سی، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ خواهد شد.

(به‌دلیل مشکلات فنی سرویس آپارات، فعلا آپلود ویدیوها روی سرویس مذکور و قرار دادن خروجی آن‌ها در زومجی مقدور نیست؛ به‌محض حل شدن مشکل، تریلرها روی سایت قرار خواهند گرفت.)

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده