// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۵۴

در جریان ویژه برنامه اینساید ایکس باکس، تریلر جدیدی از بسته الحاقی The Two Colonies بازی Metro Exodus در دسترس قرار گرفت.

همانطور که در جریان اعلام تاریخ و زمان ويژه برنامه اینساید ایکس باکس اعلام شده بود، Metro Exodus نمایش ويژه‌ای داشت که هواداران احتمال می‌دادند شاهد تریلر جدیدی از بسته الحاقی بازی باشیم. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، در ویژه برنامه اینساید ایکس باکس که به مناسبت آغاز نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ پخش شده است، تریلر جدیدی از بسته الحاقی The Two Colonies بازی Metro Exodus به‌نمایش در آمد.

در جریان ویدیو منتشر شده، شاهد ماجراجویی جدید آرتیوم هستیم که به‌نظر می‌رسد خطرناک‌تر و هیجان‌انگیزتر از سایر ماجراجویی‌های او است. همچنین در این ویدیو دشمنان جدید و بعضی از باس‌های بازی هم به‌نمایش گذاشته می‌شوند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بسته الحاقی The Two Colonies بازی Metro Exodus را در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این بسته الحاقی فردا منتشر می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع ResetEra
کاراکتر باقی مانده