// پنجشنبه, ۲۳ آبان ۹۸ ساعت ۲۱:۲۶

رامین جوادی، آهنگساز برجسته ایرانی قرار است پس از حدود ۱۲ سال برای ساخت موسیقی متن فیلم The Eternals به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

از تابستان امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Eternals (اترنالز) در استودیوی فیلمسازی پاین‌وود در بریتانیا آغاز شد و طی این مدت شاهد انتشار تصاویری از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم نیز بوده‌ایم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آهنگساز این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول مشخص شده است. رامین جوادی، آهنگساز ایرانی و برنده ۲ جایزه امی برای ساخت موسیقی متن سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم The Eternals را بر عهده گرفته است. جوادی پیش از این وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Iron Man (آیرون من) را در سال ۲۰۰۸ بر عهده داشته بود و حال او قرار است پس از ۱۲ سال به دنیای سینمایی مارول و یکی از فیلم‌های مهم فاز چهارم آن بازگردد.

دیلن تیچنر

علاوه‌بر این، جوادی وظیفه ساخت موسیقی متن آثار دیگری چون سریال Westworld (وست ورلد)، فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام)، سریال Tom Clancy's Jack Ryan (تام کلنسی جک رایان)، سریال Prison Break (فرار از زندان) و سریال Person of Interest (مظنون) را نیز بر عهده داشته است. جوادی تنها شخصی نیست که به‌جمع تیم تولید فیلم The Eternals اضافه شده و دیلن تیچنر، تدوینگر نامزد دریافت ۲ جایزه اسکار برای تدوین فیلم There Will Be Blood (خون به پا خواهد شد) و فیلم Zero Dark Thirty (سی دقیقه پس از نیمه‌شب)، نیز برای تدوین فیلم به تیم تولید اترنالز اضافه شده است. از دیگر کارهای شاخص تیچنز می‌توان به تدوین فیلم Boogie Nights (شب‌های عیاشی)، فیلم Phantom Thread (رشته خیال)، فیلم Brokeback Mountain (کوهستان بروکبک) و فیلم The Town (شهر) اشاره کرد.

فیلم The Eternals برای اکران در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. کلوئی ژائو، کارگردان فیلم The Rider (سوارکار)، وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده دارد. ریچارد مدن، آنجلینا جولی، جما چان، کمیل نانجیانی، سلما هایک، لورن ریدلوف، برایان تایری هنری، لیا مک‌هیو، دان لی، بری کیوگن و کیت هرینگتون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Eternals حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

منبع MCUExchange

کاراکتر باقی مانده