// دوشنبه, ۱۵ مهر ۹۸ ساعت ۱۷:۳۳

ایزابل فورمن، بازیگر فیلم The Hunger Games، به لیست بازیگران دنباله فیلم Escape Room (اتاق فرار) شرکت سونی پیکچرز اضافه شد.

طبق گزارش سایت خبری کولایدر، ایزابل فورمن، بازیگر جوان سینمای هالیوود که با نقش‌آفرینی در فیلم ترسناک و روانشناسانه Orphan (یتیم) معروف شد، برای ایفای نقش یکی از شخصیت‌های اصلی دنباله فیلم Escape Room (اتاق فرار) شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) انتخاب شد. فورمن در دنباله این فیلم ترسناک، معمایی و هیجانی، همبازی بازیگرانی چون تایلر راسل و لوگان میلر که در فیلم ابتدایی حضور داشتند، خواهد شد.

از فیلم‌های معروفی که ایزابل فورمن در آنان حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است می‌توان به فیلم The Hunger Games (عطش مبارزه)، فیلم Cell (سلول)، Dear Eleanor (النور عزیز)، فیلم One Night (یک شب) و فیلم Down a Dark Hall (انتهای دالانی تاریک) اشاره کرد.

طبق خبری که پیش‌تر سایت دِدلاین منتشر کرد، آدام روبیتل، کارگردان قسمت اول برای کارگردانی و برگی اف شات برای نوشتن فیلمنامه فیلم Escape Room 2 (اتفاق فرار ۲) بازمی‌گردند. همچنین نیل اچ. موریتز بار دیگر به‌عنوان تهیه‌کننده در این قسمت حضور دارد. آدام روبیتل، کارگردان آثار ترسناکی چون فیلم The Taking of Deborah Logan (گرفتن دبورا لوگان)، فیلم Insidious: The Last Key (توطئه‌آمیز: آخرین کلید) و نویسنده فیلم Paranormal Activity: The Ghost Dimension (فعالیت فراطبیعی: بُعد شبح) بوده است.

در فیلم ابتدایی تایلر راسل در نقش زوئی دیویس، لوگان میلر در نقش بن میلر، دبورا آن ول در نقش آماندا هارپر، تایلر لابین در نقش مایک نولان، جی الیس در نقش جیسون واکر، نیک دودنی در نقش دنی خان، آدام روبیتل در نقش گیب، کنث فوک در نقش کارآگاه لی و یوریک ون واگنینگن در نقش گیم مستر و چند تن دیگر حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. داستان فیلم ابتدایی مورد شِش شخصیت غریبه بود که خود را در شرایطی پیدا می‌کنند که فراتر از حد کنترل آن‌ها بود. این شش نفر باید در این شرایط بسیار سخت از عقل و هوش خود استفاده کنند تا بتوانند سرنخی بیابند یا باید با هر چیزی که دوست دارند خداحافظی کنند و مرگ خود را بپذیرند. فیلم Escape Room نقدهای متوسطی و می‌توان گفت ضعیفی را دریافت کرد، اما استقبال تماشاچیان از آن خوب بود و با بودجهٔ ۹ میلیون دلاری، فروش خیلی خوب ۱۵۵ میلیون دلاری در گیشه داشت.

فیلم Escape Room 2 برای اکران در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۰ آذر ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده