// یکشنبه, ۳۰ دی ۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

تقریبا دو سال پیش بازی The Shrouded Isle برای پی سی منتشر شد و حالا استودیو Kitfox Games بازی خود را برای نینتندو سوییچ نیز عرضه کرده است.

The Shrouded Isle یک شبیه‌ساز مدیریتی است که در آن وظیفه دارید مردم جزیره را برای ظهور یک خدای جدید آماده کنید. پنج خانواده اشرافی حاکمان اصلی این جزیره هستند و باید در برخورد و مدیریت آن‌ها مانند هر بازی شبیه‌ساز مدیریتی دیگری میانه‌رو باشید، زیرا ممکن است علیه شما شورش کنند. شما با قربانی کردن کافران و برخی دیگر از افراد جزیره، این جامعه کوچک را برای یک تغییر روحانی آماده می‌کنید، اما در انتخاب‌های‌تان باید محتاط باشید چون با پاکسازی زیاد (قربانی کردن گناهکاران به منظور ظهور خدای جدید)، برخی از فرقه‌های جامعه خشمگین می‌شوند.

نسخه نینتندو سوییچ بازی The Shrouded Isle شامل بسته الحاقی Sunken Sins هم می‌شود. در این بسته الحاقی با یک سیستم تحقیقاتی قوی‌تر برای بررسی اعضای فرقه، محتوای داستانی اضافی، یک پایان سینمایی و مواردی از این دست مواجه خواهید شد. این بازی هم‌اکنون روی پی سی و نینتندو سوییچ در دسترس است. می‌توانید تریلر مربوط به نسخه سوییچ آن را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

منبع Dualshockers

کاراکتر باقی مانده