// دوشنبه, ۲۳ بهمن ۹۶ ساعت ۱۰:۲۹

کمپانی نینتندو مجمسه‌ آمیبو دو شخصیت Pearl و Marina را در کنار نقشه و سلاح جدید برای بازی Splatoon 2 رونمایی کرد.

در جدیدترین اخبار بازی کمپانی نینتندو اعلام کرد که مجسمه‌ آمیبو (Amiibo) دو شخصیت Pearl و Marina از بازی Splatoon 2 در دست ساخت قرار دارد. این خبر پس از خاتمه یافتن مسابقات بیسبال Koshien Tournoment در کشور ژاپن منتشر شد که شاهد اجرای موسیقی توسط Squid Sisters Callie و Marie به طور هولوگرام و زنده بودیم.

همانند مجسمه‌های آمیبو دیگر بازی Splatoon 2، فیگور پرل و مارینا با جزئیات هر چه تمام‌تر طراحی شده است. در ادامه می‌توانید به یکی از این مجسمه‌ها نگاهی بیاندازید. گفتنی است که هنوز مشخص نشده که آمیبو‌های یاد شده چه آیتم و امتیازاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و سازندگان از تاریخ دقیق راه‌یابی آن نیز رونمایی نکردند. هرچند در توییت منتشر شده اعلام شد که در اواخر سال جاری میلادی در دسترس کاربرن قرار می‌گیرند. مجسمه‌های مذکور در یک بسته‌ بندی با قیمت ۲۴.۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

splatoon 2

در کنار معرفی آمیبو‌های جدید بازی Splatoon 2، سازندگان اعلام کردند که نقشه جدیدی با نام Goby Arena به بازی اضافه می‌شود. محیط جدید با حال‌و‌هوای ورزشی در واقع یک زمین بسکتبال است. این خبر که با انتشار توییتی منتشر شد به همراه عکسی با کاربران به اشتراک گذاشته شد که در ادامه می‌توانید به آن نگاهی بیاندازید.

splatoon 2

توییتر Ninteno UK نیز با انتشار توییتی از اضافه شدن سلاح Dark Tetra Dualis به بازی خبر داد. اسلحه یاد شده که به طور جفت است به کاربران اجازه می‌دهد در حالی که شلیک می‌کنند روی زمین نیز ۴ بار غلت بخورند. در ادامه می‌توانید عکس سلاح جدید را نیز مشاهده کنید.

splatoon 2

آیتم‌های زیادی قرار است در غرب به دست طرفداران این بازی برسد. ماه گذشته بود کمپانی نینتندو از عرضه جوی‌کان‌های مخصوص این بازی با رنگ سبز و صورتی خبر داده‌اند. بازی Splatoon 2 هم‌اکنون به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ در دسترس است. این بازی در زومجی نمره خوب ۸ را دریافت کرد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی آن را مطالعه کنید که خلاصه آن به این صورت است:

Splatoon 2 در حالی که موفقیت نسخه پیشین خود را ادامه می دهد با داشتن محتویات جذاب و با وجود برخی مشکلات می‌تواند در بخش آنلاین کاربران را ساعت‌ها سرگرم کند. با اینکه در بخش تک‌نفره شاهد داستان گیرا و هیجان‌انگیزی نیستیم، اما المان‌های سکوبازی توانسته است یک گیم‌پلی جذاب را برای این بازی به ارمغان آورد.

برای اطلاع از خبر‌های پیشین می‌توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید.

منبع gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده