// شنبه, ۸ دی ۹۷ ساعت ۱۰:۲۹

در تصاویر جدید منتشرشده از فیلم ابرقهرمانی مورد انتظار Shazam (شَزَم) کمپانی دی‌سی، شاهد برخورد این ابرقهرمان با آنتاگونیست اصلی فیلم هستیم.

تصاویری جدید از فیلم ابرقهرمانی مورد انتظار Shazam (شَزَم) کمپانی دی‌سی منتشر شده است و در یکی از این تصاویر شاهد برخورد شخصیت اصلی فیلم، یعنی شَزَم با آنتاگونیست داستان، دکتر سیوانا هستیم. مارک استرانگ همواره رابطهٔ خوبی با شخصیت‌های منفی داشته است و شاید به خاطر لهجهٔ انگلیسی وی باشد یا سیمای وی که به‌خوبی روی نقش‌های منفی می‌نشیند و البته دیالوگ‌های عالی وی در فیلم‌های پیشین این بازیگر که معمولاً هم در فیلم‌های گای ریچی این دیالوگ‌ها را شنیده‌ایم. وی در فیلم Shazam قرار است نقش شخصیت آنتاگونیست دکتر سیوانا را ایفا کند و خب چه کسی بهتر از این بازیگر می‌تواند کمی فضای فیلم را متفاوت سازد. شخصیت دکتر تادئوس بوداگ سیوانا شخصیتی شرور، اما بسیار باهوش و نابغه است؛ این شخصیت توسط بیل پارکر و سی. سی. بک به عنوان دشمن شخصیت ابرقهرمان کاپیتان مارول خلق شده‌ بود و برای اولین بار در شمارهٔ ۲ مجموعه کمیک ویز کامیکس (فوریه ۱۹۴۰) از انتشارات فاست کامیکس حضور پیدا کرد. اما خب اولین حضور رسمی این شخصیت در فیلم سینمایی Shazam خواهد بود.

سایت امپایر تصاویری جدید از فیلم Shazam را منتشر کرده است که این تصاویر را در پایین مشاهده می‌کنید:

Shazam

در این فیلم قرار است با نوجوان ۱۴ ساله‌ای به نام بیلی بستون با بازی اشر انجل همراه شویم که تنها با فریاد زدن کلمه «شَزَم» می‌تواند به ابرقهرمانی جوان و تنومند که زکری لوی نقشش را ایفا می‌کند، تبدیل شود. شَزَم با اینکه یک قهرمان قوی‌هیکل و پرقدرت به نظر می‌رسد، اما همچنان روحیه یک نوجوان ۱۴ ساله در وجود او زنده است و دست به کارهای بامزه و عجیبی با قدرت‌های ویژه‌اش می‌زند. با این حال او باید خیلی زود به قدرت‌هایش مسلط شود تا بتواند در برابر افراد شرور دکتر تادئوس سیوانا که آنتاگونیست اصلی فیلم محسوب می‌شود، بایستد.

شخصیت دکتر تادئوس بوداگ سیوانا شخصیتی شرور، اما بسیار باهوش و نابغه است

زکری لی‌وای در نقش شَزَم، اشر آنجل در نقش بیلی بتسون، مارک استرانگ در نقش دکتر سیوانا، گریس فولتون در نقش مری بتسون،‌ جک دیلن گریزر در نقش فردی فریمن، یان چن در نقش یوجین چوی، خوان آرمند در نقش پدرو پنیا، کوپر اندروز در نقش ویکتور واسکز، مارتا میلانس در نقش روزا واسکز، فیت هرمان در نقش دارلا دادلی، راس باتلر و لاتا لاستن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shazam حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جایمن هانسو نیز قرار است نقش شخصیت «جادوگر» را در فیلم Shazam ایفا کند؛ جادوگری که قدرت‌های جادویی مختلفی را به شخصیت بیلی بتسون می‌دهد. هنری گیدن و دارن لمکه هم کار نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Shazam قرار است در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۸) روی پرده‌ٔ سینما برود.

منبع empireonline
کاراکتر باقی مانده