// سه شنبه, ۹ آبان ۹۶ ساعت ۱۶:۱۵

لوکاس فیلم اخیرا تریلر بین المللی و پوستر جدیدی از فیلم مورد انتظار جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) را منتشر کرده است.

ماه گذشته، لوکاس‌فیلم دومین تریلر و دومین پوستر رسمی فیلم Star Wars: The Last Jedi را منتشر کرد. حال این کمپانی تریلر بین المللی جدیدی از این فیلم مورد انتظار از دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) را منتشر کرده است. بیشتر تصاویر این تریلر که برای بازار ژاپن منتشر شده، با دومین تریلر این فیلم مشترک است، اما شاهد تصاویر جدید بسیار کمی از فیلم Star Wars: The Last Jedi نیز در این تریلر هستیم. در بخشی از این تصاویر جدید، مشاهده می‌کنیم که ری از لوک اسکای واکر درخواست کمک می‌کند. در ادامه آن شاهد تصاویر جدید و بسیار کوتاهی از شخصیت‌هایی چون کایلو رن، پو دامرون و BB-8 نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

علاوه بر این، لوکاس‌فیلم پوستر جدیدی را از فیلم Star Wars: The Last Jedi نیز برای بازار بین المللی و کشور ژاپن منتشر کرده است که شباهت زیادی به پوستر جدید این فیلم دارد و تنها شاهد عوض شدن جای ری با لوک در این پوستر هستیم. همچنین در این پوستر به نظر می‌رسد که ری لباس نیروهای فرقه اول را بر تن کرده که مشخصا تنها شیطنت تیم بازاریابی لوکاس‌فیلم است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Star Wars: The Last Jedi international poster

دیزی ریدلی در نقش ری، مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر، بنیسیو دل تورو در نقش DJ، کری فیشر در نقش پرنسس لیا، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، دومهنل گیلسون در نقش ژنرال هاکس، گوئندولین کریستی در نقش کاپیتان فازما، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، آنتونی دنیلز در نقش C-3PO، لورا درن در نقش معاون آدمیرال امیلین هولدو و اندی سرکیس در نقش رهبر محفل - اسنوک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Last Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است.

منبع Comicbookmovie
کاراکتر باقی مانده