// شنبه, ۱۵ خرداد ۹۵ ساعت ۲۱:۳۸

نمایشگاه کامپیوتکس 2016 میزبان شرکت‌های بزرگ دنیای رایانه‌های شخصی و سخت‌افزارهای مرتبط بود و مایکروسافت هم از این قاعده مستثنی نیست. با گزارش اختصاصی زومجی از غرفه نه چندان بزرگ مایکروسافت در Computex 2016 همراه باشید.

برخلاف شرکت‌هایی نظیر ایسوس و گیگابایت که حضور گسترده‌ای در کامپیوتکس امسال داشتند، شرکت مایکروسافت غرفه‌ی جمع و جوری داشت و بیشتر محصولات شرکت‌های دیگر را به نمایش گذاشته بود که روی آن‌ها ویندوز 10 نصب شده است. لپتاپ‌ها و نمایشگرهای هوشمند بخش از محصولات این غرفه بودند و شرکت‌هایی چون ایسوس و توشیبا محصولاتی را در غرفه‌ی مایکروسافت به نمایش گذاشته بودند.

واقعیت مجازی در نمایشگاه کامپیوتکس 2016 نقش بسیار پررنگی داشت و در گوشه و کنار این نمایشگاه، هدست‌های مختلف همراه با دموها و بازی‌های گوناگون دیده می‌شد. شرکت مایکروسافت اما هولولنز، هدست واقعیت افزوده‌ی خود را به این نمایشگاه نیاورده بود و ترجیح داد که در فرصت‌های دیگر و رویدادهای اختصاصی‌تر، هدست جدیدش را به نمایش بگذارد. اما در هر صورت هدست HTC Vive در غرفه‌ی مایکروسافت هم در دسترس بود و بازدیدکنندگان می‌توانستند دموهای مختلفی را با آن تجربه کنند.

گزارش اختصاصی زومجی از غرفه‌ی مایکروسافت در کامپیوتکس 2016 را از دست ندهید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p

[alert variation="alert-warning"]برای مشاهده کلیه اخبار، مقالات و حواشی مربوط به نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۶ به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید [/alert]

تهیه شده در زومجی

تهیه شده در زومجی
کاراکتر باقی مانده