عضو تحریریه
میثم خلیل زاده

میثم خلیل زاده

البرز، كرج
درباره من:
ورود فعال به سایت‌‌های ایرانی بازی‌های ویدیویی را از انجمن بازینما در سال ۱۳۸۶ شروع کردم و از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲ وظیفه‌ی مدیریت بخش مالتی‌مدیا و اخبار انجمن بازینما رو برعهده داشتم. از سایر فعالیت‌ها می‌تونم به حضور در مجله‌ی الکترونیکی PG E Magazine و حضور در بخش پوشش اخبار فناوری پایگاه خبری صبحانه آنلاین و بخش فناورانه‌ی لوتوس اشاره کنم. از دی‌ماه ۱۳۹۳ تا به امروز در خدمت سایت زومجی هستم. انیمه، بازی و کتاب، این سه تا نباشن نمی‌شه. سریال و فیلم هم که در وقت آزاد حتما سراغشون می‌رم. www.instagram.com/meysam_kh meysam@zoomg.ir
کمپانی های مورد علاقه:
مایکروسافت
اپل
سامسونگ
سونی
  • نظر

   @Ahoora
   من بازی رو روی نورمال شروع کردم و از اپیزود سوم بعد از ۱۰ ساعت روی هارد قرار دادم درنتیجه بعد از ۲۷ ساعت که روی هارد بازی کردم این صحبت رو دارم می‌کنم. تشخیص سم توی بوته ها بخاطر قدرت اسکن دشمن‌هاست، در نتیجه این رو نمیشه به هوش مصنوعی ارتباط داد، صرفا یک الگوریته که برای هوش مصنوعی نوشته شده تا در زمان اسکن محیط کارگو شما رو تشخیص و محل حضورتون رو مشخص کنن. اینکه تو بعضی بازی‌ها نمیشه بخاطر اینه این الگوریتم و با توجه به گیم پلی مورد هدف بازی تعریف نکردن. هوش مصنوعی به عملکرد و واکنش‌هاشون گفته میشه. مولز ها در زمینه هوش مصنوعی میتونستن بهتر کار بشن و بازی حتی روی درجه سختی هارد چالش خیلی جدی رو ایجاد نمیکنه. البته باید دید نیاز به چالش با توجه به سبک و دنیای بازی تا چه اندازه نیاز بوده و در شرایط مختلف تونسته به درستی ایجاد بشه یا خیر.

  • نظر

   @L
   بله میشه بازی کرد فقط در نبود ساخته‌ی سایر بازیکنان بازی براتون مشکل‌تر میشه و اون ارتباط مورد نظر بازی هم برقرار نمیشه.

  • نظر

   @alirezadeljoee
   دررابطه با فیلم شدنش که موافق نیستم. گیم پلی بازی با چیزی که همه این روزها بهش عادت کردن فرق داره. بازی کاملا سلیقه‌ای هست و هر دو طیف چه طرفدارها و چه افرادی که انتقاد دارند از نقطه نظر خودشون مباحث رو به‌ درستی میبینن. یکی با ارتباط با سم پورتر بریجر وظیفه اون رو قبول میکنه و با تمام وجود کار رو پیش میبره. میتونه حوصله به خرج بده و طی شدن مسافت‌های طولانی رو لذت‌بخش بدونه و تازه با کلی آیتم بازی که به مرور آزاد میشن حال کنه. اما از طرف دیگه افراد منتقد ایرادات بازی بیشتر تو نظرشون میاد، اینکه اکشن بازی ناچیزه، فیزیک بازی در زمان موتورسواری، مسافت طولانی راه رفتن، هوش مصنوعی دشمن‌ها یا کاتسین‌های متوالی میتونه مانع ادامه بشه.

  • پست
  • نظر

   @xshergam
   آخر بررسی اعلام شده که براساس نسخه پی‌سی مطلب نگارش شده.

  • نظر

   @progroid
   سلام هرزمان که بررسی آماده بشه روی خروجی سایت قرار می‌گیره.

  • نظر

   @AmirDT2
   حوزه‌ها فعالیت متفاوتی از همدیگه دارند. بخش موبایل هم به صورت جداگانه‌ای داره فعالیتش رو انجام میده و مسئول مربوط به خودش رو داره. اینکه لودینگ یا فریم پخش نمیشه ارتباطی با بخش موبایل که فعالیت جداگانه‌ای داره و مسئولش هم شخص دیگه‌ایه نداره. نباید موضوعات رو با هم قاطی کرد.
   آگهی استخدام تنها برای بخش «بازی‌های موبایل» و دورکاری هست و شامل استخدام تمام وقت نمی‌شه.

  • نظر

   @randy13
   بله تمام تیم تحریریه زومجی شرایط اشاره شده رو دارند.

  • نظر

   @Wilson
   زومجی مدت‌هاست که گوشی‌های موبایل رو به صورت تخصصی با تمرکز روی ویژگی‌های گیمینگ بررسی می‌کنه. سایر پرچمدارها هم در زومجی بررسی شدن و شما می‌تونین با ورود به بخش بررسی محصول این بررسی‌ها رو مشاهده کنید. اگر گوشی توسط شرکت‌ها و فروشگاه ها برای زومجی ارسال بشه ما این گوشی‌ها رو بررسی می‌کنیم.

  • نظر

   @Wilson
   ما در زومجی گوشی‌های موبایل رو از دیدی گیمینگ بررسی می‌کنیم.

صفحه ۱ از ۲۹۵