عضو تحریریه
میثم خلیل زاده

میثم خلیل زاده

البرز، كرج
درباره من:
ورود فعال به سایت‌‌های ایرانی بازی‌های ویدیویی را از انجمن بازینما در سال ۱۳۸۶ شروع کردم و از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲ وظیفه‌ی مدیریت بخش مالتی‌مدیا و اخبار انجمن بازینما رو برعهده داشتم. از سایر فعالیت‌ها می‌تونم به حضور در مجله‌ی الکترونیکی PG E Magazine و حضور در بخش پوشش اخبار فناوری پایگاه خبری صبحانه آنلاین و بخش فناورانه‌ی لوتوس اشاره کنم. از دی‌ماه ۱۳۹۳ تا به امروز در خدمت سایت زومجی هستم. انیمه، بازی و کتاب، این سه تا نباشن نمی‌شه. سریال و فیلم هم که در وقت آزاد حتما سراغشون می‌رم. www.instagram.com/meysam_kh meysam@zoomg.ir
کمپانی های مورد علاقه:
مایکروسافت
اپل
سامسونگ
سونی
  • نظر

   @alipower
   این یکی از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی بود که فقط در ایران مطرح شد و خیلی‌ها باور کردن.

  • نظر

   @hamid__slt
   سلام، اکانت شما رو بررسی کردیم. متاسفانه شما به دلیل استفاده از کلمات توهین آمیز مسدود شدین، استفاده از کلمات توهین آمیز در زیر پست «حالت ۴۰ نفره Theatres of War برای بازی Star Citizen معرفی شد» و البته چند پست دیگه انجام شده بود. در صورت مسدود شدن حساب کاربری این موضوع دائمی خواهد بود.

  • نظر

   @Arrowlover
   نه نیازی به همیشه آنلاین بودن نیست.

  • نظر

   @Ali Sali
   بعد از ۵۵ ساعت بازی نقد دث استرندینگ توسط من نوشته شده. هدف از نیم نگاه بعد از دو ماه گذشتن از عرضه بازی، جنبه فان و نمایش چیزهایی که پیش از این نمایش داده نشده به خصوص در اینجا سلاح‌ها مدنظر ما بود. متاسفانه بازی هم با باگی روبه‌رو شد که نتونستیم نبرد با کچرها رو ضبط کنیم. در ضمن ما محدودیت های زمانی هم برای مدت نیم نگاه داریم بخاطر اینکه قبل از این هم یک بار نیم نگاه دث استرندینگ ضبط شده بود اما متاسفانه در خروجی که داشتیم ویدیوی کپچر شده از بازی صدا نداشت.

  • نظر

   @amooalireza
   نادر به شوخی در معنی معکوس گفتش عالیه :))

  • نظر

   @Shayan0198
   در نیم نگاه نگفتم که نمیشه بلوپرینتش رو به دست اورد. اشاره شد که ماشین های پارک شده در پایگاه قابل استفاده نیستند. ماموریت‌ها بلوپرینت های مختلف رو در دسترس کاربر قرار میده.

  • پست
  • نظر

   @number13
   سلام تبلیغات ها صرفا برای جذب خریدار نیستن و با توجه به رتبه زومجی و گرفتن بک لینک از زومجی می‌تونن سئوی سایتشون رو در جستجوی گوگل بهتر کنن. در نتیجه تبلیغات‌ها صرفا هدفشون جلب نظر مشتری نیست هرچند می‌تونه بخشی از هدف هم باشه.

  • نظر

   @AB_Hanna
   اپلیکیشن بازی رو دیشب نصب کردم برای اینکه بیشتر بتونم به محیط بازی آشنا بشم و گزارش و بنویسم. طراحی محیط بازی اونطور که من دیدم با روحیات بچه‌ها همخوانی داره مخصوصا که چند شخصیت بهشون معرفی میشه و با این شخصیت ها همراه میشن. به نوعی به نظر می‌رسه می‌خوان به یک شخصیت ایده آل برای آشنایی کودکان برای برنامه‌های آینده در حوزه کودک برسن.

  • پست
صفحه ۱ از ۲۹۹